Araç Sigortası Fiyatları | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Araç Sigortası Fiyatları

Son 30 günde 29.935 kişi trafik sigortası teklifi alarak %45'e varan fiyat avantajı yakaladı. 

444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!
VEYA

Sigortam.net'ten sadece 2 dakikada araç sigortası fiyatları için en iyi fiyat garantisi ile teklif alın, araç sigortanızı %45'e varan fiyat avantajı ile yaptırın.

En Avantajlı Araç Sigortası Fiyatları Sigortam.net'te 

Aracınızın zorunlu trafik sigortası poliçesini en uygun fiyata yaptırmak için tek tek sigorta şirketlerini dolaşmanıza gerek yok. Araç sigortası fiyatları en iyi fiyat garantisi ile Sigortam.net'te. Sigortam.net’te tek bir form doldurarak sadece 2 dakikada tüm anlaşmalı sigorta şirketlerinin araç sigortası fiyatları ve tekliflerine ulaşın. Online teklif alamadığınız şirketlerin tekliflerini ise sizin için telefonda hazırlayalım. Siz sadece 2 dakikada araç sigortası fiyatları sorgulama ile size uygun en iyi fiyat avantajının keyfini çıkarın. 

  • Sigortam.net üzerinden araç sigortası fiyatlarını karşılaştırma yaparak farklı sigorta şirketleri tarafından verilen trafik sigortası fiyatlarını görür, seçimi siz yaparsınız.
  • ​Araç sigortanızın hangi teminatları içereceğini seçerek, trafik sigortası fiyatlarının nasıl belirlendiğini net olarak görebilirsiniz.
  • Karşı ve üçüncü taraflara verilecek muhtemel hasarlar sonrasında, trafik sigortası ile hasarınız karşı tarafa ödenir.
  • Yıl içerisinde kazaya karışıp karışmayacağınızı bilemezsiniz ancak, olası bir kaza sonrasında karşı tarafa vereceğiniz hasarın, poliçeniz sayesinde karşılanacağını bilirsiniz.