Araç Sigortanızı Uygun Fiyata Yaptırmak için Son Fırsat | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

2017’nin Zamlı Fiyatları Öncesinde Araç Sigortanızı Yaptırmak için Son Fırsat

2017’ye artık sayılı günler kala birçok kişi şimdiden yeni yıl için bütçe planlamasını yapmaya başladı. Araç sahipleri içinse yeni yılın gider kalemleri oldukça kabarık bir tablo ortaya koyuyor. Özellikle son dönemde yaşanan döviz kurundaki artış, trafik sigortası ve kasko fiyatlarının yeni yılla birlikte artması tehlikesinin doğmasına neden oldu. Uzmanlar araç sahiplerine 2017’ye girmeden araç sigortalarını yaptırmaları tavsiyesinde bulunuyor.     

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
3 dk'da en iyi fiyat garantisi ile    TRAFİK TEKLİFİ AL

2017’de Araç Sigortası Fiyatları Artacak mı?

Zorunlu trafik sigortası fiyatları sürücülerin de fark edeceği üzere 2016 yılı boyunca neredeyse hiç gündemden düşmedi. Primlerde indirim sağlanması için yapılan yasal değişiklikler ve uygulamalar sonrasında ise gerçekleşen düşüş oranı ortalama %10 civarında kaldı. Her ne kadar primlerdeki düşüşün ilerleyen dönemde de devam edeceği belirtilse de, döviz kurunda yaşanan beklenmeyen artış bu tahminlerin de yeniden gözden geçirilmesine neden oldu.

 Peki 2017’de araç sigortası fiyatları genelinde artış yaşanmasına neden olabilecek faktörler neler?

  • Otomobillerde kullanılan yedek parçaların büyük bir bölümünün yurt dışından ithal edilmesi nedeniyle sigorta şirketlerinin maliyetlerinde artışlar yaşanabilir,
  • Araç fiyatlarında döviz kuruna bağlı artışlar, araçların kasko değer listesi genelindeki fiyatlarını da tetikleyerek, araç sigortası fiyatlarını etkileyebilir.

Bu iki ihtimalin hem kasko, hem de trafik sigortasında prim artışları ile karşılaşılması için yeterli sebepler olduğunu söyleyebiliriz.

Aracının kasko ve trafik sigortasını zamlardan etkilenmeden yaptırmak isteyenler içinse henüz geç kalınmış sayılmaz. Aracınızın sigortasını yeni yıla girmeden yaptırabilir ve böylece 2017 yılında gelmesi muhtemelen zamlarla karşılaşmadan poliçenize sahip olabilirsiniz.

Poliçenizi Hem En İyi Fiyata Yaptırın, Hem de Kampanyalardan Yararlanarak Kazancınıza Kazanç Katın

Sigortam.net olarak 16 yıllık tecrübemiz ve 3 milyonu aşan mutlu müşterimizle daha önceki yıllarda olduğu gibi 2016’da da araç sahiplerinin en fazla tercih ettikleri sigorta karşılaştırma platformu olduk.

Müşterilerimize sadece en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini online ya da tek bir telefonla 2 dakikada sorgulayarak Türkiye’nin her neresinde olursa olsun yaptırma imkanı sunmakla kalmayıp, aynı zamanda “en iyi fiyat garantisi“ vererek sürücülerin gönül rahatlığıyla poliçelerine sahip olmalarını sağlıyoruz. Üstelik en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajıyla poliçesini yaptıran müşterilerimiz, mevcut kampanyalarımızdan da yararlanarak kazançlarına kazanç katıyor.

Miles and Smiles Üyeleri 4.000 Mil Kazanma Fırsatı Sizleri Bekliyor;

Aralık ayının sonuna kadar kasko ve trafik sigortasını Sigortam.net’ten yaptıran Miles and Smiles üyeleri yaptırdıkları her poliçe için tam 1.000 Mil kazanıyor. Trafik sigortasının üzerine kasko sigortasını yaptıranlar ise 1.000 Mil yerine 3.000 Mil, toplamda ise tam 4.000 Mil kazanıyor! Yeni yıla girmeden siz de trafik ve kasko sigortanızı Sigortam.net’ten yaptırın, böylece 4.000 Mil fırsatından geç kalmadan yararlanın. Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye Miles and Smiles Kampanyası sayfasından ulaşabilirsiniz.

Referans Ver, %5 İndirim Kazan

Poliçesini Sigortam.net’ten yaptıranlara bir başka sürprizimiz daha var. Poliçenizi Sigortam.net’ten yaptırın ve tanıdıklarınızı Sigortam.net’e davet edin, referansınızla gelen kişilerin yaptırdıkları kasko, trafik ve özel sağlık sigortası poliçelerinin prim tutarı üzerinden yine kasko, trafik ve özel sağlık sigortası poliçesi yenilemelerinde kullanabileceğiniz %5 indirim kazanın. Daha çok referans verin, daha çok kazanın. Kampanya hakkında bilgi almak için Sigortam.net Ödül Programı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

2 Dakikada Kolayca Teklif Alın

Sigortam.net’in avantajlı dünyasından yararlanmak için şimdi sigorta sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak teklif alın, uzman sigorta danışmanlarımız eşliğinde ihtiyacınız olan poliçeye kolayca sahip olun. 


Benzer İçerikler

Zorunlu Trafik Sigortası ile Hangi Riskleri Kapsam Altına Alabilirsiniz?

Zorunlu trafik sigortasında her araç için teminatlar aynıdır ancak teminat limitleri araç türlerine göre değişir. 

Devamını Oku

Siz de Trafik Sigortasında Bu Yanlışlara Düşmeyin

Araç sahipleri için son dönemde fiyatlarından dolayı oldukça önem taşıyan trafik sigortası hakkında birçok doğru kabul edilen yanlış bulunuyor. Neler mi?

Devamını Oku

Trafik Sigortası Değişti!

Sigorta Uzmanı Ayfer Mercan, “Yeni Trafik Sigortası Yasası ile birlikte çok fazla prim ödemeye maruz kalan sigortalıların hakları güvence altına alındı. Ayrıca, trafik kurallarına uyan ve kazaya karışmayan sürücüler de maddi açıdan korunmuş oldu” diye konuştu.

Devamını Oku