Aracın Sigortasını Yaptırmak İçin Gerekli Belgeler

Araç sigortalarından biri olan kasko sigortası araç sahipleri için oldukça önemli olan güvencelerdendir. Ülkemiz trafiğinde oldukça hatalı sürücü varken, araç sayısının da gün geçtikçe artması trafikteki yaşanacak riskleri arttırmaktadır. Her gün yaşanan kaza haberleri de bunu doğrulamaktadır. Araç sahibi olmak yalnızca araç kullanmak değil, aracı nasıl kullanacağını bilmek, trafik kurallarına uymak, aracın periyodik bakımlarını yaptırmaki, sigortalarını ihmal etmemek vs. bunların da yapılması gerekir.

Meydana gelebilecek risklerin zararlarını cebinizden karşılamayı elbette istemezsiniz. Maddi olarak yıllarca birikim yaparak satın aldığınız arabanız hiç suçunuz yokken hasar aldıysa bu durum sizi üzecek ve üstelik paranızın da boş yere harcanmasına neden olacaktır.

İnternetten Teklif Alın!

2 dakikada 20 sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırın, anında satın alın.

Halbuki kaskonuz varsa masrafların büyük kısmı sigorta güvencesinde olacaktır. Kaskonuzu satın alırken seçtiğiniz teminatlar ve poliçe limitleri bazında oluşan masrafların az bir kısmını cebinizden ödersiniz ya da hiç ödemezsiniz. Kasko fiyatlarını belli bazı özelliklerin değiştirmesinin dışında aldığınız teminatlar da etkiler. Dolayısıyla bu yönde teminat seçimi yapmanız yararınıza olacaktır. Konuyla ilgili detaylı bilgiyi kasko sayfamızdan “Kasko Fiyatları” tablomuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Kasko Yaptırmak için Gerekli Belgeler

Online işlemlerin hayatımızda fazlasıyla yerleşmesinden sonra sigorta yaptırmak da oldukça kolaylaştı. Eskiden uzun süren brosedürler, bir sürü evraklar, teklif alma aşamaları vs. zaman alırken yorucu ve sıkıcı da olurdu. Şimdi ise online sigorta teklifi sayesinde sigorta satın almak zahmetli olmaktan çıktı. Artık ruhsatınızın bulunmasıyla kaskonuzu alabiliyorsunuz. Tabii ki teklif formunda sorulan soruları da doğru şekilde cevaplamanız önemlidir. Bu bilgileri baz alarak sigorta şrketleri size en uygun tekliflerini sunmaktadır. Şirketlere göre değişen belli bir takım prosedürler olabiliyor. Örneğin bazı şirketler aracın hasarının olmadığına dair resmi belge isterken bazıları da ruhsat ve meslek indirimi verildiyse meslek kartını isteyebiliyor.

Kasko yaptırmak artık bu kadar kolayken vakit kaybetmeden güvencenizi edinmeniz gerekir. Sigortam.net, Türkiye’nin en iyi kasko şirketleri ile anlaşmalıdır ve sadece 2 dakikada ihtiyacınıza en uygun kaskoyu en uygun fiyatlarla sunar. 

İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayarak da sigortanızı satın almak mümkün.

Müşteri Yorumları