Audi A4 Kasko Sigortası

telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En uygun Audi A4 kasko sigortası Sigortam.net’te            

  • En iyi sigorta şirketlerinden Audi A4 sigortası teklifi alın. 
  • Audi A4 kasko fiyatlarını karşılaştırın. 
  • %45’e varan fiyat avantajlarını yakalayın!
  • Bütçenize en uygun Audi A4 sigortasını satın alın. 

Audi A4 Kasko Sigortası 

Audi A4 model aracınız için en uygun kasko sigortası fiyatlarına Sigortam.net uzmanlığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak kasko hesaplama sayfamızdan doldurun, kolayca kasko fiyat hesaplaması yapın.  

Audi A4 hakkında

Audi A4 modelleri TFSI® teknolojisini kullanmaktadır. Ve bu teknolojinin dikkate değer tarafı, FSI’ın avantajlarını süperşarj ile birleştirmesidir ki bu, daha da iyi bir güç aktarımını garanti eder. TFSI motorunun özellikleri arasında standart olarak start-stop sistemi bulunur. Start-stop sistemi enerji tasarrufu yapar ve böylelikle de CO2 emisyonlarını azalmasını sağlar. A4’te akıllı common rail dizel teknolojisi ile çalışan güçlü 2.0 TDI motorlar da sunulmaktadır. Bu motorlar standart olarak start-stop sistemi ile donatılmıştır. 2.0 TDI motorun 177 hp güç üreten versiyonu verimliliğine ek olarak şüphesiz gücü ile de öne çıkmaktadır.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL