Aviva Sigorta Tanıtım Reklam Filmi | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Aviva Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Aviva Sigorta Hakkında
 

Aviva Sigorta, 16 Aralık 1988 hayat dışı branşlarda faaliyete geçmiş ve kuruluşunun 5. yılında ilk on şirket arasına girmeyi başarmıştır.

Ülkemizde ilk defa sadece sınai ve ticari kuruluşları hedefleyen ve bu kesimin sigorta ihtiyaçlarına çözüm getirmek için 'ihtisas sigortacılığı' yapan sigorta şirketi olma özelliğini kazanan Aviva Sigorta A.Ş., riskin sorumluluğunu taşıyan taraf olarak, riskin özelliğine göre hesaplanmış özel fiyat ve teminatlar sunmaktadır.

Aviva Sigorta 2007 Reklam Videosu

Aviva Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

310 yıldır sadece en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Değer verdiğiniz her şeyi ve geleceğinizi güvence altına alıyoruz. Bugün tüm dünyada sahip olduğumuz 35 milyon müşterimize bakarak rahatlıkla söylüyoruz. Geleceklerine dokunduğumuz herkesi çok iyi anladık, asla yarı yolda bırakmadık, bırakmayacağız. Aviva Sigorta ile geleceğe dokunun.

Şirketin sermaye yapısı
 

Hissedarın adı

Hisse oranı

Sermaye tutarı

Aviva plc.

%98.63 

25.000.000 TL

Diğer (halka açık)

%1.37

 

Aviva Sigorta A.Ş. 2006 yıl sonu karı 13.450.892 TL olarak gerçekleşmiştir
 

Aviva Sigorta'nın Diğer Ürün ve Reklam Tanıtım Videoları
 

Diğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Dünden Bugüne Değişmeyen Bayram Alışkanlıklarımız

Bu yıl da nasıl geçtiğini anlamadan Ramazan ayının sonuna geldik.  Ramazan Bayramı, diğer adıyla Şeker Bayramı artık kapımızda.

Devamını Oku

En Uygun Fiyatlar ile Trafik Sigortası Yenilemenizi Sigortam.net’ten Yapın!

Trafik sigortası yenileme zamanınız geldiyse telaşlanmayın, en iyi sigorta şirketlerinin en uygun tekliflerini sunan Sigortam.net’ten trafik sigortanızı 2 dakikada yenileyin.

Devamını Oku

Renault Symbol Trafik Sigortası

Renault Symbol model aracınız için Sigortam.net’ten kolayca trafik sigortası sorgulaması yapın, en iyi şirketlerden en uygun Renault Symbol trafik sigortasını satın alın.

Devamını Oku