Sigortam.net’ten Alabileceğiniz Aviva Sigorta Ürünleri

Aviva Sigorta sigortacılık alanında 315 yıllık deneyime sahip ve dünyanın altıncı büyük sigorta grubudur. İngiltere kökenli bu büyük sigorta grubuna bağlı 50 şirket bulunmaktadır. Türkiye dışında ABD, Kanada, Fransa, Hollanda, İtalya, İspanya, İrlanda, Polonya, Macaristan, Hindistan, Japonya, Güney Kore, Almanya, Tayvan, Malezya, Hong Kong, Tayland, Singapur, Rusya, Avustralya, Çin, Romanya, Litvanya, Belçika, Lüxemburg, Sri Lanka’da da sigorta alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Aviva Grubu, Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük üçüncü İngiliz şirketi konumundadır.
Aviva Sigorta tüm işlerinde, temel değerleri olan güvenilirlik, performans, sürekli gelişim ve takım çalışması ile hareket etmektedir.

Aviva Sigorta Araç Kasko Sigortası

Aviva Sigorta’dan hem ekonomik hem de ihtiyacınıza yönelik kasko sigortası yaptırabilirsiniz.
Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terörist eylemler gibi teminatları standart olarak alabileceğiniz gibi, daha ekonomik bir kasko poliçesinde ek teminat olarak tercih edebilirisiniz.

Cam hasarlarında anlaşmalı cam servislerinden ücretsiz olarak yaralanabilirsiniz. Cam teminatınız devreye girmesi için hasar birimine ihbarda bunmanız yeterlidir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Cam kırılması veya şirketin % 100 rücu hakkı olduğu trafik kaza zaptı ile belgelenen hasarlar ile radyo teyp çalınma hasarları hasarsızlık indiriminizi etkilemez.
Aldığınız kasko poliçesini, ihtiyacınıza göre ek teminatlarla destekleyebilir, teminatlarınızı zenginleştirebilirsiniz. Bu kapsamda;
– Hasarsızlığı koruma şartları
– Ulaşım masraflarını karşılama teminatı
– Poliçe primi koruma teminatı
– Yeni değer teminatı
– Deprem ve sel teminatı
– Anahtarla çalınma
– Ses ve Görüntü cihazları
– Kilit sistemi teminatlarından istediklerinizi seçebilirsiniz.

Sigortam.net’ten Kasko Poliçesi Almanın Avantajları

Online sigorta karşılaştırma ve satışı konusunda 11 yıldır hizmet veren Sigortam.net’ten hizmet alarak:
– Farklı sigorta şirketlerinin size ve aracınıza özel verdiği sigorta tekliflerini karşılaştırır, ihtiyaçlarınıza en uygun fiyat ve teminatlı sigorta poliçesine sahip
olursunuz.
– Poliçeniz ve hasarlarınız konusunda 7/24 sigorta uzmanlarından destek alırsınız.
– Poliçeniz adresinize ücretsiz teslim edilir.
Kendiniz, sevdikleriniz veya aracınızın güvenliği için sigorta yaptırmayı ihmal etmeyin. En uygun sigorta poliçesini almak için 444 24 00 numaralı telefondan 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Diğer Sigorta Şirketlerine Ait Ürünler

Benzer İçerikler