AXA 7. Defa Dünyanın En İyisi Oldu

Dünyanın en önemli marka danışmanlık şirketlerinden birisi olan İnterbrand tarafından her yıl düzenlenen en iyi dünya markaları sıralamasında AXA Grubu, geçen yıla göre 5 sıra daha yükselerek ilk 50 şirket arasına girmeyi başardı. Geçen yıla oranla marka değerinde %14’lük artış sağlayarak 9.25 milyar Dolar’a ulaşan AXA, bu verilerle Dünyanın da sigorta şirketleri arasında ilk sırada yer alan şirketi oldu.

Sigortalanmak icin HEMEN ARAYIN!
0850 250 2400
İhtiyaciniz olan sigorta branşını seçin, en uygun fiyata 2 dakikada ulaşın!

İşte AXA’nın Sırrı

Interbrand’ın markaları finansal performans, müşterileri etkileme ve servis ve satın alma sürecindeki marka rolü olmak üzere 3 farklı kulvarda değerlendirdiği sıralamada, AXA’nın markasına yaptığı yatırımlarla şirketin sürdürülebilir büyümesinde büyük bir rol oynadığı vurgulandı.

“Başarımızdaki En Önemli Pay Çalışanlarımızın”

Kazandıkları bu büyük başarı sonrası değerlendirmelerde bulunan AXA Grup Operasyonlardan Sorumlu Başkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Véronique Weill, Axa Grubu olarak tüm Dünya’daki misyonlarının sigortalılarını korumak ve sigorta, varlık yönetiminde tecrübe ve uzmanlıklarının kolayca müşterilerine ulaşmasını sağlamak olduğunu belirterel, AXA markasının 30. yılında Dünyanın en önemli 50 şirketi arasına girmesinde gurur duyduklarını ifade etti. Elde ettikleri başarıda en önemli payın ise çalışanların olduğunu söyleyen Weill, ”Tüm çalışan ve dağıtım kanallarımıza teşekkür edeiyoruz.” dedi.

Axa Sigorta Ürünleri Sigortam.net’te

Dünyanın en önemli 50 şirketi arasında bulunan AXA’nın Türkiye’deki lokomotifi AXA Sigorta ürünlerine ise Sigortam ayrıcalıkları ve avantajları ulaşabilirsiniz. Axa Sigorta’nın trafik sigortası, kasko ve özel sağlık sigortası ürünlerine online sigorta sorgulama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 

Benzer İçerikler

SBM’den Trafik Sigortası Tekliflerini Görme Dönemi BaşladıAraç sahiplerinin trafik sigortası poliçelerini daha uyguna yaptırabilmeleri ve şirketlerin tekliflerini daha kolay görebilmeleri...için SBM (Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi) tarafından devreye sokulan trafik prim karşılaştırma sistemi artık...kullanılabiliyor. Zorunlu trafik sigortası geçen yılın ortalarından itibaren artan fiyatlar nedeniyle araç sahipleri için en...önemli problemlerden birisi haline geldi. Bu süreçte Hazine Müsteşarlığı’nın
trafik...sigortası genel şartları başta olmak üzere yasal konularda yaptığı değişiklikler ise sürücüleri yeteri kadar...tatmin etmedi. [widget id="sigortamnet_trafik_widget-2"]

Trafik Sigortasında Kritik Açıklama Mehmet Şimşek’ten...Geldi

Tüm bu tartışmalar devam ederken geçtiğimiz aylarda Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in araç sahiplerine...olabildiğince farklı şirketten teklif almaları ve bunun için interneti de kullanmaları yönünde çağrıda bulunması ise yeni bir...dönemin başlangıcı oldu. Mehmet Şimşek’in ilk olarak Eylül ayının başlarında belirttiği SBM üzerinden şirketlerin trafik...sigortası tekliflerini görülebileceği yönündeki haber, Ekim ayıyla beraber resmen SBM’nin sistemi üzerinden uygulanmaya başladı....Artık araç sahipleri sadece TC. Kimlik Numarası ve araç plakası bilgilerini kullanarak sigorta şirketlerinin verdiği teklifleri...görebiliyor. Henüz yeni bir uygulama olması nedeniyle hem sistemsel hem de sigorta şirketlerinin altyapıda yaşadıkları bazı...problemlerden dolayı uygulamada birtakım sorunlarla karşılaşılsa da, bu sorunların ilerleyen günlerde ortadan kalkacağı...öngörülüyor.

Teklifi Gördüm, Trafik Sigortası Poliçemi Nasıl Yaptıracağım?

Aracınız için verilen zorunlu trafik...sigortası teklifleri arasından sizin için en uygun poliçeyi ise bulunduğunuz yerde, istediğiniz gün ve saatte kolayca...yaptırabilirsiniz. Nasıl mı? Türkiye’nin alanında ilk ve lider kuruluşu Sigortam.net olarak Türkiye’nin en iyi sigorta...şirketleri ile çalışmaktayız. Bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusundaki en iyi trafik sigortası poliçesine ister online olarak...zorunlu trafik sigortası hesaplama sayfası üzerinden, isterseniz...de 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayarak sahip olabilirsiniz. Siz de zorunlu trafik...sigortası poliçenizi en uygun fiyata yaptırmak için trafik sigortası teklifi aldıysanız ve poliçenize geç kalmadan...sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Sigortam.net’in uzman sigorta danışmanlarına ulaşmak. Sigortam.net olarak...müşterilerimize günün 24 saati poliçe yaptırabilme fırsatının yanı sıra en iyi fiyat garantisi ve diğer...kampanyalarımızla birlikte sigorta yaptırmayı çok daha avantajlı hale getiriyoruz. Sigortam.net’in en iyi fiyat garantisi...avantajından yararlanmak ve mevcut kampanyaları hakkında bilgi almak için geç kalmayın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL