444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Axa Sigorta Kasko Sigortası

03 Kasım 2011
“Sigortacılık yeniden tanımlanıyor” sloganı ile çalışan Axa Sigorta, tüm sigorta branşlarında hizmet veriyor. Zorunlu trafik sigortası, araç kasko sigortası, hayat sigortası, özel sağlık sigortası, ferdi kaza sigortası ve ihtiyaçlara yönelik diğer sigortalar ile özel teminatlar sağlayan  şirket, aynı zamanda online olarak internetten de ürün tanıtımı ve satışını yapıyor.
 

Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi

 
Dünyanın önde gelen finans dergisi World Finance tarafından 2011 yılında “Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi” olarak seçilen AXA SİGORTA, çalışan ve acente memnuniyeti en yüksek sigorta şirketleri arasında yer alıyor.  Aynı dergi tarafından 2010 yılında da en iyi sigorta şirketi seçilen Axa Sigorta, prim üretimi ve karlılıktaki liderliğini koruyor.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Axa Sigorta ve Kasko Sigortası

 
Axa Sigorta, tüm sigorta ürünlerinde olduğu gibi otomobil sigortalarında, kasko sigortası branşında da hizmet vermektedir.
 
Axa Sigorta kasko sigortası branşında aşağıdaki teminatları içeren sigorta poliçeleri oluşturabilmektedir. Bu teminatlardan ihtiyaca uygun seçimler yapılarak en uygun kasko poliçesi oluşturulabilir.
 

Axa Sigorta Kasko Teminatları

 
Axa Sigorta kasko teminatlarından bazıları:
• Anahtar kaybı
• Yeni değer klozu
• Acil yardım hizmeti
• Tıbbi nakil
• Asistans hizmeti
• Ferdi kaza koltuk sigortası
• Hukuksal koruma
• Hasarsızlık indirimi
• Plaka indirimi
• Peşin ödeme indirimi

Sigortacılık sektörünün en iyi firmaları ile iş ortağı olarak çalışan Sigortam.net  , Axa Sigorta’nın online sigortacılık konusundaki tek çözüm ortağıdır. Axa Sigorta tarafından çok değişik kapsamlarda hazırlanmış sigorta paketleri ile kendinizi, ailenizi, aracınızı, evinizi ve sahip olduklarınızı güvence altına almak için Sigortam.net uzmanlarından yardım alabilirsiniz.
 
Axa Sigorta ve diğer kasko tekliflerini görmek için hemen kasko teklifi alın.
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.