Axa Sigorta Kasko Sigortası - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Axa Sigorta Kasko Sigortası

“Sigortacılık yeniden tanımlanıyor” sloganı ile çalışan Axa Sigorta, tüm sigorta branşlarında hizmet veriyor. Zorunlu trafik sigortası, araç kasko sigortası, hayat sigortası, özel sağlık sigortası, ferdi kaza sigortası ve ihtiyaçlara yönelik diğer sigortalar ile özel teminatlar sağlayan  şirket, aynı zamanda online olarak internetten de ürün tanıtımı ve satışını yapıyor.

 

Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi

 
Dünyanın önde gelen finans dergisi World Finance tarafından 2011 yılında “Türkiye’nin En İyi Sigorta Şirketi” olarak seçilen AXA SİGORTA, çalışan ve acente memnuniyeti en yüksek sigorta şirketleri arasında yer alıyor.  Aynı dergi tarafından 2010 yılında da en iyi sigorta şirketi seçilen Axa Sigorta, prim üretimi ve karlılıktaki liderliğini koruyor.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Axa Sigorta ve Kasko Sigortası

 
Axa Sigorta, tüm sigorta ürünlerinde olduğu gibi otomobil sigortalarında, kasko sigortası branşında da hizmet vermektedir.
 
Axa Sigorta kasko sigortası branşında aşağıdaki teminatları içeren sigorta poliçeleri oluşturabilmektedir. Bu teminatlardan ihtiyaca uygun seçimler yapılarak en uygun kasko poliçesi oluşturulabilir.
 

Axa Sigorta Kasko Teminatları

 
Axa Sigorta kasko teminatlarından bazıları:
• Anahtar kaybı
• Yeni değer klozu
• Acil yardım hizmeti
• Tıbbi nakil
• Asistans hizmeti
• Ferdi kaza koltuk sigortası
• Hukuksal koruma
• Hasarsızlık indirimi
• Plaka indirimi
• Peşin ödeme indirimi
Sigortacılık sektörünün en iyi firmaları ile iş ortağı olarak çalışan Sigortam.net  , Axa Sigorta’nın online sigortacılık konusundaki tek çözüm ortağıdır. Axa Sigorta tarafından çok değişik kapsamlarda hazırlanmış sigorta paketleri ile kendinizi, ailenizi, aracınızı, evinizi ve sahip olduklarınızı güvence altına almak için Sigortam.net uzmanlarından yardım alabilirsiniz.
 
Axa Sigorta ve diğer kasko tekliflerini görmek için hemen kasko teklifi alın.
 
#%sskasko%#

Benzer İçerikler

İnternetten Kasko Teklifi Alırken Dikkat Edilecekler

İnternetten kasko teklifi almak zaman ve enerji tasarrufu sağlar, siz de Sigortam.net'in online kasko sorgulama formunu değerlendirin.

Devamını Oku

Sigorta Sistemi Nasıl Çalışır?

Sigorta, aynı türden riskle karşı karşıya olan kişilerin belirli bir miktar para ödeyerek oluşturdukları prim havuzundan sadece o riskin gerçekleşmesi sonucu fiilen zarara uğrayanlarının zararını karşılamada kullanıldığı bir risk transfer sistemidir. 

Devamını Oku

Kasım 2012 Kasko Değer Listesi

Her ay TSRŞB (Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği) tarafından yayınlanan kasko araç değer listesi güncellendi.

Devamını Oku