444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Axa Sigorta Sektörde Lider

26 Ağustos 2013

Türkiye Sigortalar Birliği 2013 yılının ilk yarısı için açıkladığı sektör verilerinde 1 milyar 489 milyon TL prim üretimi ile Axa Sigorta’nın sektörde liderliği aldığını belirtti.

Axa SigortaSigorta sektörünün öncü isimlerinden Axa Sigorta, 2012 yılının ilk yarısında ürettiği 1 milyar 135 milyon TL’lik prim üretimini bu yılın ilk 6 ayında yaklaşık 350 milyon TL arttırdı ve %31 oranında büyüme kaydetti. Bu büyüme ile birlikte Pazar payını da arttıran Axa Sigorta’nın sigorta sektöründeki pazar payı %13,9’a ulaştı.

Axa Sigorta kasko sigortası ve yangın sigortası branşlarında liderliğinin yanı sıra zorunlu trafik sigortası branşındaki pazar payını %29’a çıkardı. Trafik sigortası branşında 693 milyon TL prim üreten Axa Sigorta’nın bu branştaki büyüme oranı %74. Ayrıca şirket, kasko branşında 357 milyon TL’lik prim üretimi gerçekleştirdi. Yangın ve doğal afetler branşında gerçekleştirdiği 214 milyon TL’lik üretim ile %36,4 büyüme kaydeden Axa Sigorta, bu branşlardaki pazar payını da %12,9’a çıkardı.

 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Axa Sigorta halen kasko sigortası, zorunlu trafik sigortası, özel sağlık sigortası, kritik hastalıklar sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, yıllık hayat sigortası, seyahat sigortası, bireysel emeklilik gibi pek çok branşta hizmet sunuyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 

Sigortam.net’ten alabileceğiniz Axa Sigorta hizmetleri:

Axa Sigorta Kasko Sigortası

Axa Sigorta Özel Sağlık Sigortası

Axa Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Axa Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları

Axa Sigorta Anlaşmalı Araç Servisleri

Axa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Türkiye’nin en büyük sigorta şirketleri tarafından sunulan sigorta tekliflerine tek bir formla kolayca ulaşmak için sigorta sorgulama yapın, size en uygun kasko sigortası, trafik sigortası, sağlık sigortası ürünlerine ulaşın, diğer branşlar için başvuruda bulunun. Sigorta ve hasar ile ilgili işlemleriniz için www.sigortam.net internet adresi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden bize 7/24 ulaşarak yardım alın. 


Okumaya Devam Edin

Axa Sigorta 2011'de 2 Milyar TL'lik Prim Üretimine Ulaştı

14 Şubat 2012 Salı
Axa Sigorta 2011′de yaklaşık 2 milyar TL’ye ulaşan prim üretimi ile 4 yıldır sürdürdüğü sektör liderliğini devam ettirdi.

Axa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

21 Eylül 2012 Cuma
Axa Sigorta kaskosu bulunan aracınızın hasarı için hasar dosyası sorgulama yapın.

Axa Sigorta, ''Türkiye'nin En Beğenilen Sigorta Şirketi'' Seçildi.

10 Aralık 2012 Pazartesi
Axa Sigorta, Capital'in yaptığı araştırmada bu yıl da ''Türkiye'nin En Beğenilen Sigorta Şirketi'' seçildi.