Sigortam.net’ten Alabileceğiniz Axa Sigorta Ürünleri

Axa Sigorta’yı Tanıyor musunuz?

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden Axa, bugün dünyada 50’den fazla ülkede, 50 milyon kişi ve ticari işletmenin ailelerini, çalışanlarını ve mallarını güvence altına almakta, kişisel ve ticari varlıklarını yönetmektedir.
Dünyanın önde gelen ekonomi dergisi Euromoney, 2010 yılında Axa’yı Türkiye’nin en iyi sigorta şirketi seçmiştir. Türkiye Kalite Derneği tarafından yapılan Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi Anketlerinde de Axa Sigorta 3 yıl boyunca sektörde ilk sırada ye almıştır.
Axa Sigorta ile ilgili daha fazla bilgi için Anlaşmalı Sigorta Şirketleri Sayfamızı ziyaret edin.
Müşteri memnuniyetini hizmetlerinin anlayışının temeline almış olan Axa’nın kasko, trafik ve sağlık ürünlerinin fiyat ve teminatlarını Sigortam.net’te karşılaştırabilir ve anında online olarak satın alabilirsiniz.

Axa Kasko’nun Avantajları

Aracınızı Axa kasko ile güvence altına aldığınızda, pek çok kasko sigortasında bulunan standart teminatlar dışında da elde edeceğiniz çeşitli avantajlarınız olur.
Bunlar:
– Hasarsızlık indirimini koruma teminatı, Axa kasko da otomatik olarak verilir.
– TSK Mensubu olup OYAK Kurumuna üye olanlar eş ve çocuklarına indirimi uygulanmaktadır .
– Anlaşmalı servisler veya cam servislerinde giderilen bir cam hasarı bozmamaktadır teminat kapsamındadır.
– Aynı şekilde bir kereye mahsus olmak şartıyla, radyo ve teyp hasarları da teminat kapsamında karşılanır.
– Kilit sisteminde meydana gelecek hasarlar, araç tipine göre 500 ila 1.500 TL’ye kadar karşılanmaktadır.
– Yurt çapına yayılmış 1.200’ün üstünde anlaşmalı servisten, hizmet albilirsiniz.

Axa Sağlık Sigortası Güvencesi

Sigortam.net’ten özel sağlık sigortası teklifi aldığınızda 9 farklı Axa sağlık sigortası ürününün fiyat ve teminatlarını karşılaştırabilir ve online satın alabilirsiniz.
Axa’nın, her özel sağlık sigortası ürünü farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak geliştirilmiştir. Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda, bu ürünler içerisinden seçim yapabilirsiniz.
Örneğin, sadece ayakta tedavi teminatı olan bir sigorta poliçesi alabileceğeiniz gibi, yatarak ve ayakta tedavi teminatlarının hepsini birden içeren bir poliçe de alabilirsiniz. Veya satın alacağınız sağlık poliçesinin yurtdışında geçerli olup olmaması, anlaşmalı olmayan kurumlarda da tedavi giderlerini karşılaması, doğum teminatı içerip içermemesi, check-up, mamografi, PSA gibi kontrolleri veya kemoterapi, radyoterapi, diyaliz gibi masraflı tedavileri karşılayıp karşılamadığına göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Sigortam.net’ten Axa Sigorta Almanın Avantajları

İster kasko, zorunlu trafik, ister özel sağlık sigortası, hangi sigorta branşında Axa sigortası almak isterseniz isteyin, konularında uzman müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak sigorta poliçesini belirlemek için sizden çeşitli bilgiler isteyecek ve cevaplarınız doğrultusunda size en uygun teklifleri hazırlayarak her bir teklifle ilgili bilgilendirecektir. Seçtiğiniz poliçe için farklı ödeme seçeneklerini size sunacak ve satın alma işleminizi tamamlamanız konusunda da size destek olacaktır.
Böylece;
– Poliçeniz, hangi branşta olursa olsun, ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış olacak,
– Poliçenizin içeriği konusunda bilgilendirilmiş olacaksınız,
– Aklınıza takılan soruların cevabını alabileceksiniz,
– Uygun ödeme koşulları ile poliçenizi alabileceksiniz.
Kendiniz, sevdikleriniz veya aracınızın güvenliği için sigorta yaptırmayı ihmal etmeyin. En uygun sigorta poliçesini almak için 444 24 00 numaralı telefondan 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL