444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Axa Sigorta’nın Yeni Bölüm Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Özer Şimşek Oldu

08 Temmuz 2014

Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinden biri olan Axa Sigorta’nın Türkiye grubunda direktör olarak görev yapan Özer Şimşek, aynı şirkette bölüm başkanı ve icra kurulu üyesi olarak çalışmaya devam edecek.

2014’ün Haziran ayında Acente Satış Yönetimi & Bölge Koordinasyondan sorumlu dağıtım kanalları genel müdür yardımcısı ve icra kurulu üyesi olarak atanan Şimşek, 2008’den bu yana Axa Sigorta Acente Satış Yönetimi & Bölge Koordinasyondan sorumlu direktör ve genişletilmiş icra kurulu üyeliği görevini yürütüyordu.

Şimşek, daha önce de sigorta sektöründe birçok önemli görevde yer almıştır. Eureko Sigorta, Allianz Sigorta ve Zurich Sigorta’nın Türkiye çapındaki acentelerinin sorumluluğunu üstlenmiş ve önemli projelerde başarılar sağlamıştır.

 


Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ)’den 1992’de mezun olan Şimşek’in, GESİD ve Sigorta Tatbikatçılar Derneği’nde yönetim kurulu üyeliği bulunmaktadır.

Axa Sigorta Hakkında

Dünya sigorta sektöründe ilk 3 şirket arasında yer alan Axa Sigorta, 1916 yılında İstanbul’da temsilcilik bürosunu açmıştır. 1995’te Oyak Sigorta’yı bünyesine katmış ve Axa Oyak Hayat Sigorta kurulmuştur. 1999’a gelindiğinde ise, Axa Oyak Holding kuruldu. 2000 yılında 63 trilyon prim üretimine sahip olan Axa Oyak, hayat dışı sigortasında lider konuma gelmiştir. Axa Sigorta’nın 2002’de hayat ve hayat dışı şirketleri birleşti. 2010’da ise, Axa Hayat ve Emeklilik olarak bireysel emeklilik branşında hizmet vermeye başladı.

Sigortam.net üzerinden Axa Sigorta’nın en uygun kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortasına kolayca ulaşın. Bunun için sigorta sorgulama yapmanız yeterli. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan da 7/24 sigorta satın alın.

Axa Sigortası ile ilgili diğer yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Axa Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Axa Sigorta, ''Türkiye'nin En Beğenilen Sigorta Şirketi'' Seçildi.

Axa Sigorta dan İhtiyacınıza En Uygun Sigorta Seçenekleri Sigortam.net te!

Axa Sigorta Evim Sigortası

Axa Sigorta Maximum Kasko Sigortası

Axa Sigorta’dan Sağlığım Tamam Sigortası

Axa Sigorta Sektörde Lider

Axa Sigorta Lacivert Kasko

Axa Sigorta Genişletilmiş Mavi Kasko

Axa Sigorta 2011'de 2 Milyar TL'lik Prim Üretimine Ulaştı


Okumaya Devam Edin

Axa Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları

11 Haziran 2010 Cuma
Axa Sigorta anlaşmalı sağlık kurumları listesinden, size en yakın özel hastane, anlaşmalı doktor veya hizmet almak istediğiniz diğer sigorta anlaşmalı sağlık kuruluşunu seçerek, gitmeden önce arayıp randevu alınız.

Axa Sigorta A.Ş.

16 Haziran 2010 Çarşamba

AXA SİGORTA'nın sermayedarı olan AXA Grubu, dünyada sigorta sektöründe ilk 3 şirket arasında yer almaktadır.