Sigortam.net Altın Örümcek’te yine “Halkın Favorisi” oldu | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Altın Örümcek’te yine “Halkın Favorisi” oldu

Türkiye’nin en geniş sigorta platformu Sigortam.net 2015 yılında yenilenen web sitesi ile 14. Altın Örümcek Web Ödülleri’nin Sigortacılık kategorisinde "Halkın Favorisi" ödülüne layık görüldü. 

Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin hizmetlerini karşılaştırma, teklif alma ve en uygun fiyat garantisiyle poliçeye sahip olma imkanı sunan Sigortam.net, bu yıl 14.sü düzenlenen Altın Örümcek’in 75.000’i aşkın tekil kullanıcı tarafından toplam 200.000 oy kullanarak seçilen Halkın Favorisi ödülüne sahip oldu.

Türkiye’nin en büyük sigorta platformu Sigortam.net, 2014 yılında aynı kategoride Halkın Favorisi seçilmiş, 2015 yılında ise Sigortacılık kategorisinin 3.lük ödülüne layık görülmüştü. 


Benzer İçerikler

Kadir İnanır Sigortam.net’in Yeni Reklam Filmiyle Ekranda

Türk sinema tarihinin "arabasına iyi bakan" efsane oyuncusu Kadir İnanır, "Zamanı gelince de en iyi kasko ve trafik sigortası için Sigortam.net'e bakarım" dediği yeni reklam filmiyle, yine ekranlarda.

Devamını Oku

Sigortam.net’e ‘İnsana Saygı’ Ödülü

Kariyer.net tarafından her yıl düzenlenen İnsana Saygı Ödülü'nü alan firmalardan biri de bu yıl Sigortam.net oldu.

Devamını Oku

Sigortam.net’in, “İnsana Saygı”sı Ödüllendirildi!

Bu yıl 15.'si düzenlenen ve en prestijli insan kaynakları ödülü olarak görülen İnsana Saygı Ödülü'nü kazanan firmalardan biri de Sigortam.net oldu.

Devamını Oku