444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.Net'in Kavanozu Ödüle Doymuyor

18 Haziran 2015

Haberler.com/Sigortam.net

"Kavanoz" konseptli reklam, Kırmızı 2014 Ödülleri'nde "Basında En İyi Sigorta ve Diğer Finans Hizmetleri Reklamı" kategorisinde başarı belgesi aldı.

2001 yılında kurulan, Türkiye'deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip iLab Holding yatırımı Sigortam.net, 'Hırsızlara karşı önlem almadan önce sigorta alın' mesajını ileten ve beyaz leblebi kavanozuna saklanan bir inci kolye görselinden oluşan reklamıyla bu kez de Kırmızı 2014 ödüllerindölşe başarı belgesine layık görüldü.

Sigortam.net bu reklamıyla daha önce 9'uncu MediaCat Felis Ödülleri Yaratıcılık Bölümü Finans, Bankacılık ve Sigorta Kategorisi'nde "En Yaratıcı" marka seçilmiş, 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali Basın Dalı İnternet Markaları Kategorisi'nde ve 28. Epica Awards'ın "Consumer Services" kategorisinin "Press" dalında da ödül kazanmıştı.

2003 yılından bu yana düzenlenen Kırmızı, reklamda yaratıcılığı özendirmek, reklam ajanslarının, çalışanlarının, öğrencilerin ve reklam verenlerin başarılarını belgeleyip, ödüllendirmeyi amaçlıyor.

7 gün 24 saat sigorta desteği

2015 yılında 14. yaşına basan ve kurulduğu günden bu yana 2 milyondan fazla müşteriye Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra da müşterilerini yalnız bırakmıyor, 444 24 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden müşterilerine poliçelerine dair tüm konularda ve hasar anında 7 gün 24 saat destek sağlıyor.


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net 2014 Yılının En Başarılı Siteleri Arasında Yer Alıyor!

13 Ocak 2015 Salı

2014 yılının en başarılı site ve uygulamaları seçiminde juri tarafından Sigortam.net de seçildi ve bu haber Marketing Türkiye Dergisi'nde yer aldı.

Sigortam.net Marketing Türkiye Dergisinin 2014 Almanak Sayısında!

29 Ocak 2015 Perşembe

Türkiye’nin en başarılı girişimcilerinden biri olan Mustafa Say, Sigortam.net'in Kadir İnanır ve keçinin oynadığı reklam kampanyasından bahsetti.

Yılın Sınırları Zorlayan Yaratıcıları

29 Ocak 2015 Perşembe

Kadir İnanır & Keçi filmi ise Ad*Watch skoru ile yılın en çok WOMM yaratan kampanyalarından biri oldu.