Eğitimde Sigorta Güvencesi

 

 Finans dünyasında önemli bir boşluğu dolduran sigorta sektörü artık kullandığı enstrümanların sayısını da artırdı. Her alanda riskleri güvence altına alan sektör şimdi de eğitim sigortasıyla çocuklarınızın eğitimini ve geleceğini garanti altına alıyor.

 

 
 Ekonominin temel taşlarından biri olan sigorta her geçen gün hayatımızda yaygınlaşmaya devam ediyor. Farklı enstrümanlarla hayatımızdaki riskleri garanti altına alan sektör klasik sigortacılık anlayışından sıyrılarak yeni uygulamalarla hizmet yelpazesini geliştiriyor. Artık yaşamın birçok alanında tam anlamıyla zorunluluk haline gelen sigorta değişik sigorta enstrümanı süresi ve prim seçenekleriyle çocuğun eğitimini ve geleceğini garanti altına almak isteyenlere şimdi eğitim sigortası olanağı sunuyor. Böylece çocuğun eğitim giderlerini karşılayan ebeveynler yaşamını kaybettiğinde ya da çalışamaz duruma geldiğinde sigortanın güvenli şemsiyesi devreye girerek çocuğunuzun eğitimine devam etmesini sağlıyor.
 

Riskleri Kaldırın

 
 Sigorta süresi ve prim seçenekleriyle ilklere imza atan AxaOyak Sigorta'da çocuklarınızın eğitim süresi boyunca ödeme seçeneklerini bütçenize göre belirtiyorsunuz. Çocuğum Eğitim Sigortası'nın teminatları dövize endekslenerek tüm ekonomik risklere karşı ek bir güvence sağlıyor. 18 ile 60 yaş arasındaki tüm veliler bu sigortadan yararlanabiliyor. Çocuğunuzun eğitimini tamamlaması için gerekli olan süreye göre seçim yapabiliyorsunuz, ödenecek prim tutarı, sigorta ettirenin yaşı, sigorta süresi, yıllık eğitim gideri ve sabit ya da azalan teminat seçimlerine göre hesaplanıyor. Primler seçiminize göre sigorta başlangıcında sadece bir defada peşin olarak veya yıllık taksitler halinde ödeyebiliyorsunuz.
 

Tek Primle Bir Ömür

 
 Karşılaştırmalı online sigorta alım hizmetleri konusunda Türkiye'nin en büyük broker şirketlerinden olan Sigortam.net, ‘AIG Eğitim Giderleri Sigortası’ ile çocuğunuzun geleceğini tek bir primle 8 yıla kadar güvence altına alıyor. Çocuğunuzun yıllık 6 bin dolardan, 6 yıllık 36 bin dolar değerindeki eğitim giderlerini sadece tek bir primle güven altına alabilirsiniz.
 

Geleceğini Garantiye Al

 
 Çocuğunuzun eğitimini her koşulda güvence altına alan Avivasa ‘Sürekli Eğitim Sigortası’nın sunduğu eğitim teminatını müşterilerine sunuyor. Avivasa sürekli eğitim sigortası, kaza veya hastalık sonucu maluliyet veya vefat risklerinin gerçekleşmesi durumunda çocuğunuzun eğitim masraflarını karşılıyor. 18-70 yaş arasındaki anne, baba ya da çocuğun eğitim masraflarını üstlenen diğer şahıslar ‘Sürekli Eğitim Sigortası’ yaptırabilir. 20-60 yaş arasındaki sigortalılar isterlerse kaza veya hastalık sonucu maluliyet teminatlarından faydalanabilir. Sigortalının yaşıyla sigorta süresinin toplamı, sadece vefat teminatı seçildiğinde 80'i, vefat ve maluliyet ek teminatı birlikte seçildiğinde ise 65'i geçemez. Çocuğunuzun eğitim süresine bağlı olarak en az 5, en fazla 20 yıl bu sigortanın güvencesinden yararlanabilirsiniz. Velinin vefat etmesi veya maluliyeti durumunda belirlenen yıllık eğitim teminatı kalan eğitim süresiyle çarpılır. Avivasa poliçe priminizi eğitim süresi boyunca aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık olarak ödeme imkanı tanıyor.
 

Sigorta Süresi En Çok 20 Yıl

 
 Garanti Emeklilik Eğitim Sigortası ile çocuğunuza destek olabilir ve eğitimini en iyi şekilde tamamlamasını sağlayabilirsiniz. Garanti Emeklilik Eğitim Sigortası vefat teminatıyla çocuğunuzun eğitimine devam etmesi için maddi destek sağlıyor. Ayrıca tam ve daimi sakatlık teminatıyla da sigorta süreniz boyunca sakat kalmanız riskine karşı maddi güvence oluyor. Böylece size bir şey olsa da çocuğunuz eğitimine aralıksız ve aynı koşullarda devam edebilir. Teminat tutarı öğrencinin yıllık eğitim masrafı dikkate alınarak sigorta ettiren tarafından serbestçe belirleniyor ve her yıl kalan sigorta süresiyle doğru orantılı olarak azalıyor. Sigorta süresi en az 2, en çok 20 yıl.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL