444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Aksigorta da Sigortam .net'te

05 Aralık 2002
Aksigorta da Sigortam.net'ten online poliçe alınabilecek şirketler arasına katıldı. Böylece, Sigortam.net kullanıcılarının kasko ve konut branşlarında yeni bir alternatifi daha oldu. Aksigorta’nın Sigortam.net'ten online poliçe alınabilecek şirketler arasına katılımı ile ilgili olarak Sigortam.net Genel Müdürü Ali Erül; 'Sektörün güçlü ve güvenilir şirketlerinden Aksigorta'nın da online poliçe alınabilecek şirketler arasına girmesi müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalite ve derinliğini arttıracaktır. Aksigorta'nın aramıza katılması uzunca bir süredir bu şirketin poliçe ve tekliflerini almak İsteyen müşteri kesimi için de memnuniyet verici bir gelişmedir’ değerlendirmesinde bulundu.

Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.