Allianz Sigorta’nın Trafik Sigortası Teklifleri | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Allianz Sigorta’nın Avantajlı Trafik Sigortası Teklifleri Sigortam.net’te!

Sigortam.net Hürses Gazetesi'nde!

Allianz Sigorta’nın Avantajlı Trafik Sigortası Teklifleri Sigortam.net’te!

Allianz Sigorta’nın avantajlı trafik sigortası tekliflerini Sigortam.net’ten almak artık daha hızlı ve kolay! Türkiye’nin en geniş sigorta platformu Sigortam.net zorunlu trafik sigortası alanında en iyi teklifi almak isteyen araç sahiplerine bundan böyle Allianz Sigorta’nın avantajları tekliflerini de sunacak. Online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, hizmet ve ürün çeşitliliğini genişletmeyi sürdürüyor. Türkiye’nin en büyük ve 20 sigorta şirketinin fiyat tekliflerini müşterilerine sunan Sigortam.net, Allianz Sigorta ile girdiği yeni iş birliği kapsamında, şirketin kasko ve sağlık sigortası tekliflerinin yanı sıra bundan böyle zorunlu trafik sigortası tekliflerini de müşterilerine sunacak. Kurulduğu günden bu yana 1,8 milyon müşteriye, Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra da kullanıcısını yalnız bırakmıyor ve 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı üzerinden poliçelere dair tüm konularda, 7 gün 24 saat destek sağlıyor.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Benzer İçerikler

Sigortam.net’e Kadir İnanır Gibi Bakın!

sigortam.net, kadir i̇nanır, keçi, sigorta, en iyi fiyat garantisi reklamıyla herkesi “sigortam.net’e iyi bakmaya” davet ediyor.

Devamını Oku

Erkekler Daha Çok Kaza Yapıyor

Türkiye’nin ilk ve geniş sigorta platformu Sigortam.net'in yönetim kurulu başkanı Serdar Dinçaslan kasko poliçesi sahiplerinin oranını açıklıyor.

Devamını Oku

Bir Kampanyayla %300 Satış Artışı

Marketing Türkiye'ye röportaj veren iLab Holding Kurucusu Mustafa E.Say, Sigortam.net'in Kadir İnanırlı reklamıyla %300 satış artışı yakaladığını söyledi.

Devamını Oku