444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Barış Açarı, Sigortam.net'in Yeni Operasyon ve Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür

29 Eylül 2015

Haberler.com | Sigortam.net

2001 yılında kurulan, Türkiye'deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip iLab Holding yatırımı Sigortam.net, müşteri memnuniyeti adına yepyeni bir yapılanmaya imza attı. Türkiye'de bireysel poliçe satan aracılar arasında birinci şirket olarak hızlı büyümeye devam eden Sigortam.net'in yeni Operasyon ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Barış Açarı oldu. Böylelikle Sigortam.net'in operasyon ve müşteri hizmetleri yönetimi, üst düzey tarafından ele alınacak.

Sigortam.net Operasyon ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Barış Açarı

Marmara Üniversitesi Satış Yönetimi ve Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Barış Açarı, iş hayatına Demirbank Elektronik İş Geliştirme Müdürlüğünde başladı. Daha sonra, Demirbank Demirfrekans 'ta Takım Liderliği, HSBC Bank Çağrı Merkezi Kanalı Satış Yönetiminde Yönetmen Yardımcısı, HSBC Bank M. Hizmetleri & Satış Yönetmeni sonrasında ise yine aynı departmanda Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlendi. 2009-2012 yılları arasında TTNET Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Müdürü olan Açarı, kariyerine Doğan Online Hepsiburada M. Hizmetleri Müdürü olarak devam etti. Son olarak Callpex'te Operasyon Direktörü olarak görev aldı.


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net 2014 Yılının En Başarılı Siteleri Arasında Yer Alıyor!

13 Ocak 2015 Salı

2014 yılının en başarılı site ve uygulamaları seçiminde juri tarafından Sigortam.net de seçildi ve bu haber Marketing Türkiye Dergisi'nde yer aldı.

Sigortam.net Marketing Türkiye Dergisinin 2014 Almanak Sayısında!

29 Ocak 2015 Perşembe

Türkiye’nin en başarılı girişimcilerinden biri olan Mustafa Say, Sigortam.net'in Kadir İnanır ve keçinin oynadığı reklam kampanyasından bahsetti.

Yılın Sınırları Zorlayan Yaratıcıları

29 Ocak 2015 Perşembe

Kadir İnanır & Keçi filmi ise Ad*Watch skoru ile yılın en çok WOMM yaratan kampanyalarından biri oldu.