Bireysel Emeklilik Artık Sigortam.net'te - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

BES Artık Sigortam.net’te

 Türkiye'de Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ile ilgili ayrıntılı ve kapsamlı bilgiye Sigortam.net sitesi üzerinden ulaşılabilecek. Sisteme girmek isteyenler de ister siteden ilgili başvuru formunu doldurarak, isterlerse tek bir telefon ile başvu­ruda bulunabilecek. Sigortam.net, sigorta poliçesi satın almak isteyenlerin, internet üzerinden sek­törde 20'yi aşkın sigorta şirketinin ürünlerini tek bir tıkla veya çağrı merkezi aracılığı ile karşılaştırıp, ihtiyacı olan poliçeyi en uygun fi­yat garantisi ile almalarını sağlıyor.

Benzer İçerikler

BES Artık Sigortam.net’te

30 Ocak 2009, Cuma / Referans

Türkiye'de Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ile ilgili ayrıntılı ve kapsamlı bilgiye Sigortam.net sitesi üzerinden ulaşılabilecek.

Devamını Oku

Positive Card ve Sigortam.net’ten Kasko İndirimi

12 Mart 2009, Perşembe / Posta

Petrol Ofisi'nin araçtan inmeden ödeme kolaylığı sağlayan Positive Card'ı, sigortam.net ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, araç sahiplerine trafik ve kasko sigorta işlemlerinde indirim sunuyor.

Devamını Oku

Sigortam.net Pronet İşbirliği

02 Ocak 2009, Cuma / Referans

Türkiye'de güvenlik sektörünün lider firması Pronet ile Türkiye'nin online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri veren firması olan Sigor­tam.net avantajlı bir kampanyaya imza atıyor.

Devamını Oku