Bireysel Emeklilik Sigortam.net'te - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

BES ile İlgili Merak Ettikleriniz Sigortam.net’te

 Sigortam.net, Bireysel Emeklilik Sistemi'ne dahil olmak isteyen, ancak sistemin işleyişi, avantajlarını bilmeyenlere detaylı bilgi veriyor.

 BES hakkında merak edilen her türlü bilginin en ince detayıyla sunduğu sitede BES'in hayatımızda yarattığı imkanlar da sunuluyor. Sitede ayrıca BES adayları ilgili forumları doldurarak tek bir telefon ile başvuruda da bulunabilecekler.
 Bireysel sigortalar konusundaki uzmanlığı ile teknolojik altyapısını birleştirerek sigorta sektöründe çığır açan yenilikleri ile Sigortam.net, Türkiye'de ilk ve tek olan online sigorta alım hizmetleri, poliçe alımı ve sonrasında verdiği 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetlerine böylece Bireysel Emeklilik Sistemi'ni de eklemiş oldu.

Benzer İçerikler

Sigortam.net’ten Hediye Akaryakıt Kazanma Fırsatı

12 Kasım 2008, Çarşamba / Dünya

Sigortam.net, kasko sigortası alanlara hediye akaryakıt, sağlık sigortası alanlara ise tanışma indirimi fırsatı sunuyor.

Devamını Oku

Tatil Risklerini Yanınızda Taşımayın!

Bünyesinde 30 sigorta şirketini barındıran Sigortam.net Genel Müdür Yardımcısı Özgür Zeybek, seyahat sigortaları ile ilgili en sık sorulan soruların cevaplarını verdi.

Devamını Oku

Sigortam.net’ten Ramazan Fırsatı

19 Eylül 2008, Cuma / Vatan

İnternet üzerinden sigorta alımına imkan veren Türkiye'nin ilk ve tek sigorta portalı Sigortam.net, kasko, sağlık ve konut sigortalarında Ramazan ayına özel kampanya başlattı.

Devamını Oku