444 24 00
7/24 Yanınızdayız

BES ile İlgili Merak Ettikleriniz Sigortam.net’te

 Sigortam.net, Bireysel Emeklilik Sistemi'ne dahil olmak isteyen, ancak sistemin işleyişi, avantajlarını bilmeyenlere detaylı bilgi veriyor.

 BES hakkında merak edilen her türlü bilginin en ince detayıyla sunduğu sitede BES'in hayatımızda yarattığı imkanlar da sunuluyor. Sitede ayrıca BES adayları ilgili forumları doldurarak tek bir telefon ile başvuruda da bulunabilecekler.
 Bireysel sigortalar konusundaki uzmanlığı ile teknolojik altyapısını birleştirerek sigorta sektöründe çığır açan yenilikleri ile Sigortam.net, Türkiye'de ilk ve tek olan online sigorta alım hizmetleri, poliçe alımı ve sonrasında verdiği 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetlerine böylece Bireysel Emeklilik Sistemi'ni de eklemiş oldu.

Benzer İçerikler

Kaskoda Sigortalılık Halen Arzu Edilen Noktada Değil!

16 Aralık 2008, Salı / Referans

Sigortam.net'in yaptığı bir araştırmaya göre kasko sigortasına verilen önemin gün geçtikçe arttığı ancak, sigortalılık oranlarının halen istenilen seviyede olmadığına dikkat çekildi.

Devamını Oku

Kaskoda Akaryakıt Kampanyası Uzadı

03 Aralık 2008, Çarşamba / Cumhuriyet

Sigortam.net, Kasım ayında başlattığı kasko sigortası alanlara hediye akaryakıt, sağlık sigortası alanlara tanışma indirimi kampanyalarını yoğun ilgi üzerine 31 Aralık'a kadar uzattı.

Devamını Oku

Sigortam.net ve Smile’dan Hızlı Sigorta

18 Nisan 2008, Cuma / Milliyet

Smile ve Sigortam.net işbirliğiyle sigorta teklif süresi 5 dakikaya indi.

Devamını Oku