444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Can Simidi Sadee

01 Ocak 2012

 

 

Rekabet ve sigortayı cazip kılma çabaları nedeniyle sağlık primlerinde düşüş trendi gözlendiğini belirten Sigortam.net Pazarlama ve CRM Müdürü Özgür Zeybek'e göre, sigorta şirketleri teknik karlar önem kazandığından eskiye göre daha temkinli davranıyor.
 
Güneş Sigorta işbirliği ile 'Can Simidi' sağlık sigortasını geliştirdiklerini aktaran Zeybek, '1 Kasım'da çıkardığımız Can Simidi'ni 3 ay boyunca sadece Sigortam.net'te satacağız, daha sonra dağıtım kanallarında da yaygınlaştırılacak. Poliçe yıllık 390 milyon TL, 6, 8, ya da 10 eşit taksit ile alınabiliyor' dedi. Poliçede, yatarak limitsiz sağlık ile ayakta ve yatarak limitsiz sağlık alterna­tifleri mevcut. Anlaşmalı bin 500'ü aşkın kurumda yatarak tedavilerde poliçe teminatları limitsiz Can Simidi'nin yoğun bilgi ve talep aldığını açıklayan Zeybek, ürünün yenileme garantisinin mevcut olduğuna da dikkat çekiyor.

Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.