444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Ucuz ve Doğru Poliçeyi Alma İmkanı Sağlıyoruz

25 Mart 2006
 Sigortam Net Pazarlama Müdürü Özgür Zey­bek, 'En ucuz ve doğru poliçeyi alma imkanını sağlıyoruz' dedi.

 Türkiye'nin tek ve karşılaştırıl­malı sigorta alım sitesi olarak 'Sigortam.Net'in ku­rulduğunu söyleyen Sigortam.Net Pazarlama Mü­dürü Özgür Zeybek, sigorta alıcılarına karşılaştır­malı poliçe seçeneği sunarak en ucuz ve en doğ­ru poliçeyi alma imkanı sağladıklarını vurguladı.
 Özgür Zeybek, karşılaştırmalı tekliflerle ilgili olarak, '30 sigorta şirketinin teklifini karşılaştır­malı olarak sunuyor ve müşterilerimize istedikleri poliçeyi özgürce seçme fırsatı veriyoruz. Böyle­likle kişiler kendilerine özgü poliçeyi, en uygun fiyata ve istedikleri zamanda alma avantajını yaşı­yorlar ' diye konuştu. Zeybek, poliçe alımı sıra­sında sigortalıyı neyi niçin aldığı konusunda ayrıca bilgilendirdiklerini de kaydetti..
 Özgür Zeybek, 2006'da yasalaşması beklenen Mortgage Yasası'yla birlikte kayıt altına alınacak gayrimenkul yatırımlarının sigorta sektörüne de olumlu yansıyacağını kaydetti. Mortgage'ın esas başarı faktörünün reel faizler ve ekonomideki is­tikrarın sürekli olması.' diyen Zeybek, Mortgage ile devreye girmesi beklenen başka sigorta tür­lerinin de sözkonusu olabileceğini belirtti.

Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.