En Ucuz ve Doğru Sigorta - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Ucuz ve Doğru Poliçeyi Alma İmkanı Sağlıyoruz

 Sigortam Net Pazarlama Müdürü Özgür Zey­bek, 'En ucuz ve doğru poliçeyi alma imkanını sağlıyoruz' dedi.

 Türkiye'nin tek ve karşılaştırıl­malı sigorta alım sitesi olarak 'Sigortam.Net'in ku­rulduğunu söyleyen Sigortam.Net Pazarlama Mü­dürü Özgür Zeybek, sigorta alıcılarına karşılaştır­malı poliçe seçeneği sunarak en ucuz ve en doğ­ru poliçeyi alma imkanı sağladıklarını vurguladı.

 Özgür Zeybek, karşılaştırmalı tekliflerle ilgili olarak, '30 sigorta şirketinin teklifini karşılaştır­malı olarak sunuyor ve müşterilerimize istedikleri poliçeyi özgürce seçme fırsatı veriyoruz. Böyle­likle kişiler kendilerine özgü poliçeyi, en uygun fiyata ve istedikleri zamanda alma avantajını yaşı­yorlar ' diye konuştu. Zeybek, poliçe alımı sıra­sında sigortalıyı neyi niçin aldığı konusunda ayrıca bilgilendirdiklerini de kaydetti..
 Özgür Zeybek, 2006'da yasalaşması beklenen Mortgage Yasası'yla birlikte kayıt altına alınacak gayrimenkul yatırımlarının sigorta sektörüne de olumlu yansıyacağını kaydetti. Mortgage'ın esas başarı faktörünün reel faizler ve ekonomideki is­tikrarın sürekli olması.' diyen Zeybek, Mortgage ile devreye girmesi beklenen başka sigorta tür­lerinin de sözkonusu olabileceğini belirtti.

Benzer İçerikler

İnternet’te Sigorta Dönemi

29 Ocak 2007, Pazartesi / BT Haber

İLAB Holding’e bağlı bir sigorta ve reasürans broker şirketi olan Sigortam.net kullanıcılarına karşılaştırmalı sigorta alım olanağı sunuyor.

Devamını Oku

Sigortam.net’ten Kaskolu Araçlara Uydudan Takip

25 Ekim 2007, Perşembe / Vatan

Sigortam.net kaskolu araçlara uydudan takip olanağı sağlıyor.

Devamını Oku

Latin Danslarına Sigortam.Net Desteği

18 Nisan 2004, Pazar / Finansal Forum

CİMNASTİK Federasyonu tarafından düzenlenen Latin Amerikan Dansları Yarışması Türkiye elemesinde dereceye giren 50 çifte, Sigortam.Net, Ferdi Kaza Sigortası poliçesi verdi.

Devamını Oku