En Ucuz ve Doğru Sigorta - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Ucuz ve Doğru Poliçeyi Alma İmkanı Sağlıyoruz

 Sigortam Net Pazarlama Müdürü Özgür Zey­bek, 'En ucuz ve doğru poliçeyi alma imkanını sağlıyoruz' dedi.

 Türkiye'nin tek ve karşılaştırıl­malı sigorta alım sitesi olarak 'Sigortam.Net'in ku­rulduğunu söyleyen Sigortam.Net Pazarlama Mü­dürü Özgür Zeybek, sigorta alıcılarına karşılaştır­malı poliçe seçeneği sunarak en ucuz ve en doğ­ru poliçeyi alma imkanı sağladıklarını vurguladı.

 Özgür Zeybek, karşılaştırmalı tekliflerle ilgili olarak, '30 sigorta şirketinin teklifini karşılaştır­malı olarak sunuyor ve müşterilerimize istedikleri poliçeyi özgürce seçme fırsatı veriyoruz. Böyle­likle kişiler kendilerine özgü poliçeyi, en uygun fiyata ve istedikleri zamanda alma avantajını yaşı­yorlar ' diye konuştu. Zeybek, poliçe alımı sıra­sında sigortalıyı neyi niçin aldığı konusunda ayrıca bilgilendirdiklerini de kaydetti..
 Özgür Zeybek, 2006'da yasalaşması beklenen Mortgage Yasası'yla birlikte kayıt altına alınacak gayrimenkul yatırımlarının sigorta sektörüne de olumlu yansıyacağını kaydetti. Mortgage'ın esas başarı faktörünün reel faizler ve ekonomideki is­tikrarın sürekli olması.' diyen Zeybek, Mortgage ile devreye girmesi beklenen başka sigorta tür­lerinin de sözkonusu olabileceğini belirtti.

Benzer İçerikler

Sigortam.net Tanıtım Videosu İngilizce Anlatım – 2008

  Sigortam.net Tanıtım Videosu İngilizce Anlatım – 2008       En iyi kasko sigortası, en iyi trafik sigortası, en iyi sağlık sigortası Sigortam.net'te. Hemen sigorta sorgulama yapın, en iyi fiyatlara ulaşın.                  En iyi kasko sigortası, en iyi trafik sigortası, en iyi sağlık sigortası Sigortam.net'te. Hemen sigorta sorgulama yapın, en iyi fiyatlara ulaşın.                  

Devamını Oku

Sigortam.net Tanıtıcı Reklam 2006

Sigortam.net Tanıtıcı Reklam 2006 Sigorta şirketleri tarafından sunulan kasko, özel sağlık sigortası veya trafik sigortası tekliflerini görün, size uygun olanları seçin.            En iyi kasko sigortası, en iyi trafik sigortası, en iyi sağlık sigortası Sigortam.net'te. Hemen sigorta sorgulama yapın, en iyi fiyatlara ulaşın.                  En iyi kasko sigortası, en iyi trafik sigortası, en iyi sağlık sigortası Sigortam.net'te. Hemen sigorta sorgulama yapın, en iyi fiyatlara ulaşın.                  

Devamını Oku

UND ile Sigortam.net’ten İşbirliği

31 Ekim 2007, Çarşamba / Cumhuriyet

UND ile Sigortam.net arasında bir protokol imzalandı.

Devamını Oku