En Ucuz ve Doğru Sigorta - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Ucuz ve Doğru Poliçeyi Alma İmkanı Sağlıyoruz

 Sigortam Net Pazarlama Müdürü Özgür Zey­bek, 'En ucuz ve doğru poliçeyi alma imkanını sağlıyoruz' dedi.

 Türkiye'nin tek ve karşılaştırıl­malı sigorta alım sitesi olarak 'Sigortam.Net'in ku­rulduğunu söyleyen Sigortam.Net Pazarlama Mü­dürü Özgür Zeybek, sigorta alıcılarına karşılaştır­malı poliçe seçeneği sunarak en ucuz ve en doğ­ru poliçeyi alma imkanı sağladıklarını vurguladı.

 Özgür Zeybek, karşılaştırmalı tekliflerle ilgili olarak, '30 sigorta şirketinin teklifini karşılaştır­malı olarak sunuyor ve müşterilerimize istedikleri poliçeyi özgürce seçme fırsatı veriyoruz. Böyle­likle kişiler kendilerine özgü poliçeyi, en uygun fiyata ve istedikleri zamanda alma avantajını yaşı­yorlar ' diye konuştu. Zeybek, poliçe alımı sıra­sında sigortalıyı neyi niçin aldığı konusunda ayrıca bilgilendirdiklerini de kaydetti..
 Özgür Zeybek, 2006'da yasalaşması beklenen Mortgage Yasası'yla birlikte kayıt altına alınacak gayrimenkul yatırımlarının sigorta sektörüne de olumlu yansıyacağını kaydetti. Mortgage'ın esas başarı faktörünün reel faizler ve ekonomideki is­tikrarın sürekli olması.' diyen Zeybek, Mortgage ile devreye girmesi beklenen başka sigorta tür­lerinin de sözkonusu olabileceğini belirtti.

Benzer İçerikler

İnternette Net Sigorta Hizmeti

01 Haziran 2002, Cumartesi / Akademist

İnternet üzerinden her şeyi yapabilir miyiz?

Devamını Oku

Marmara Üniversitesi ile Sigortam.net İşbirliği

16 Mayıs 2007 , Çarşamba / Dünya Gazetesi

Hekim Mesleki Sorumluluk Sigortası sorunları da beraberinde getirecek.

Devamını Oku

7 Gün 24 Saat Hizmet

30 Ekim 2002, Çarşamba / IT FORUM

Sigorta sektöründeki tüm incelikleri internete taşıyarak müşteriye online hizmet veren Sigortam.net, 48 kişilik uzman ve sektör deneyimli personeli ile 7 Gün 24 saat çalışıyor.

Devamını Oku