En Ucuz ve Doğru Poliçeyi Alma İmkanı Sağlıyoruz

 Sigortam Net Pazarlama Müdürü Özgür Zey­bek, 'En ucuz ve doğru poliçeyi alma imkanını sağlıyoruz' dedi.

 Türkiye'nin tek ve karşılaştırıl­malı sigorta alım sitesi olarak 'Sigortam.Net'in ku­rulduğunu söyleyen Sigortam.Net Pazarlama Mü­dürü Özgür Zeybek, sigorta alıcılarına karşılaştır­malı poliçe seçeneği sunarak en ucuz ve en doğ­ru poliçeyi alma imkanı sağladıklarını vurguladı.

 Özgür Zeybek, karşılaştırmalı tekliflerle ilgili olarak, '30 sigorta şirketinin teklifini karşılaştır­malı olarak sunuyor ve müşterilerimize istedikleri poliçeyi özgürce seçme fırsatı veriyoruz. Böyle­likle kişiler kendilerine özgü poliçeyi, en uygun fiyata ve istedikleri zamanda alma avantajını yaşı­yorlar ' diye konuştu. Zeybek, poliçe alımı sıra­sında sigortalıyı neyi niçin aldığı konusunda ayrıca bilgilendirdiklerini de kaydetti..
 Özgür Zeybek, 2006'da yasalaşması beklenen Mortgage Yasası'yla birlikte kayıt altına alınacak gayrimenkul yatırımlarının sigorta sektörüne de olumlu yansıyacağını kaydetti. Mortgage'ın esas başarı faktörünün reel faizler ve ekonomideki is­tikrarın sürekli olması.' diyen Zeybek, Mortgage ile devreye girmesi beklenen başka sigorta tür­lerinin de sözkonusu olabileceğini belirtti.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL