444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net'in Bünyesinde Bulunduğu İlab Holding, İlk Teleskobum Projesini İlk Destekleyen Şirket Oldu

18 Ekim 2010
İlk Teleskobum projesi, amatör teleskop yapımı ve gök bilimine olan ilgiyi yaygınlaştırarak bilimin halka indirgenmesi, halka mal edilmesi amacıyla çok yakın zaman önce hayata geçti. İlk Teleskobum 81 il, 81 okul, 81 el yapımı teleskop projesi çerçevesinde ilk el yapımı teleskop 21 Mayıs 2010 tarihinde Esenler Kazım Karabekir İlköğretim Okuluna hediye edildi.
 
Hepimizin bildiği gibi uzay çağına gelmiş olsak dahi ülkemizde çocuklarımızın astronot olması hala bir hayal. Onların hayallerinin gerçeğe dönüşebildiği bir geleceği şekillendirebilmek uğruna ‘Herkes için bilim’ felsefesinden hareketle ortaya çıkan bu projeye ilk destek Sigortam.net’in de yatırımcısı olan iLab Holding’den geldi.
 
İlk Teleskobum projesi ile çocuklarımızın hayallerindeki uzaya ilk adımı atacaklarına inanıyoruz. Bugünden ilk adımı atacak çocuklarımızın gelecekte kendilerini gerçek uzay yolculuğuna çıkaracak uzay araçlarını inşa etmelerine olan güvenimiz ise sonsuz.

Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'te Yeni İsim

01 Haziran 2010 Salı

Haziran 2010 / www.bthaber.com.tr

Sigortam.net’in pazarlama, iş geliştirme ve CRM’den sorumlu genel müdür yardımcılığına Sevil Mert getirildi.

Sigortam.net 9 Yaşında !

18 Haziran 2010 Cuma

Haziran 2010 / www.kurumsalhaberler.com

Türkiye’nin ilk ve tek online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri sitesi Sigortam.net 9 yaşını doldurdu.

Sigortam.net 10.Yılında, İnternet Sitesini Baştan Aşağı Yeniliyor

29 Haziran 2010 Salı

29 Haziran 2010, Salı / Güzel Bir Gün

Geçtiğimiz günlerde 9.yaşını kutlayan Sigortam.net, 10.yılına yeniliklerle başladı. Web sitesinin tasarım ve içeriğini tamamen değiştirdi. Sigortam.net’in yeni internet sitesi de sigorta ile ilgili bilgi arayan herkesin kaynak sitesi olacak.