444 24 00
7/24 Yanınızdayız

İnternetteki İlk Sigorta Şirketi Sigortam.net

 

Türkiye'nin internette brokerlik hizmeti veren ilk sigorta şirketi sigortam.net hizmete girdi. Hem internet aracılığıyla, hem de telefon ve satış temsilcileri ile alternatifli sigorta seçim olanağı tanıyan sigortam.net nihai tüketiciler, fînans kuruluşları ve sigorta şirketlerini alım-satım işlemleri İçin bir araya getiriyor. Sigortam.netin hizmete girmesi nedeniyle Hyatt Regency Oteli’nde düzenlenen toplantıda bir konuşma yapan iLab Holding Başkam Mustafa Say, Türkiye’de 1999 yılında başlayan internet transformasyonunun aktif, yaratıcı, üretken bir parçası olmayı hedeflediklerini söyledi.
Say, “Bu amaç doğrultusunda internette faaliyet gösteren şirketlere ya da yeni fikirlere yatırım yapıyor; başarılı girişimcilerle ortak internet projeleri geliştiriyoruz. Sigortam.net'in hizmete girmesi Türk sigortacılık sektörünün yeni ekonomiye entegrasyonu açısından büyük önem taşıyor” dedi. Toplantıda söz alan sigortam.net Genel Müdürü Uğur Ergün ise, sigortam.net’in tüketicilerin önünde yeni bir ufuk açtığını vurguladı. Ergün, sözlerine şöyle devam etti: “Sigortam.net sitemizde tüketiciler 9 aylık sigorta hakkında bilgi alma, birkaç dakika içinde bugün 12’ye varan sigorta şirketinin sağladığı imkanlar, farklı fiyatları ve ödeme koşulları hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar. Bu nedenle sigortam.net sigortacılık alanında kuruluşlara ve bireylere gerçek bir seçim hakkı getiriyor. “Sigortam.net’in altyapısını oluşturan Digilane E-İş Geliştirme Departmanı’ndan Mert Kahraman ise, sigortacılık sektörüne ileri düzeyde bir elektronik ticaret çözümü sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.
Tüm kapsamlı sigorta brokerlik hizmetlerinin yanı sıra sigortam.net haftanın yedi günü 24 saat internet ve telefon aracılığıyla sigortacılık hizmetleri sunuyor.

Benzer İçerikler

7 Gün 24 Saat Hizmet

30 Ekim 2002, Çarşamba / IT FORUM

Sigorta sektöründeki tüm incelikleri internete taşıyarak müşteriye online hizmet veren Sigortam.net, 48 kişilik uzman ve sektör deneyimli personeli ile 7 Gün 24 saat çalışıyor.

Devamını Oku

Marmara Üniversitesi ile Sigortam.net İşbirliği

16 Mayıs 2007 , Çarşamba / Dünya Gazetesi

Hekim Mesleki Sorumluluk Sigortası sorunları da beraberinde getirecek.

Devamını Oku

Filo Sigortalarını Online Kontrol Etme Fırsatı

01 Kasım 2006, Çarşamba / Transmedya

Filo sigortalarınızı online kurumsigortam.net'te takip edin

Devamını Oku