İnternetteki İlk Sigorta Şirketi Sigortam.net - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

İnternetteki İlk Sigorta Şirketi Sigortam.net

 

Türkiye'nin internette brokerlik hizmeti veren ilk sigorta şirketi sigortam.net hizmete girdi. Hem internet aracılığıyla, hem de telefon ve satış temsilcileri ile alternatifli sigorta seçim olanağı tanıyan sigortam.net nihai tüketiciler, fînans kuruluşları ve sigorta şirketlerini alım-satım işlemleri İçin bir araya getiriyor. Sigortam.netin hizmete girmesi nedeniyle Hyatt Regency Oteli’nde düzenlenen toplantıda bir konuşma yapan iLab Holding Başkam Mustafa Say, Türkiye’de 1999 yılında başlayan internet transformasyonunun aktif, yaratıcı, üretken bir parçası olmayı hedeflediklerini söyledi.
Say, “Bu amaç doğrultusunda internette faaliyet gösteren şirketlere ya da yeni fikirlere yatırım yapıyor; başarılı girişimcilerle ortak internet projeleri geliştiriyoruz. Sigortam.net'in hizmete girmesi Türk sigortacılık sektörünün yeni ekonomiye entegrasyonu açısından büyük önem taşıyor” dedi. Toplantıda söz alan sigortam.net Genel Müdürü Uğur Ergün ise, sigortam.net’in tüketicilerin önünde yeni bir ufuk açtığını vurguladı. Ergün, sözlerine şöyle devam etti: “Sigortam.net sitemizde tüketiciler 9 aylık sigorta hakkında bilgi alma, birkaç dakika içinde bugün 12’ye varan sigorta şirketinin sağladığı imkanlar, farklı fiyatları ve ödeme koşulları hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar. Bu nedenle sigortam.net sigortacılık alanında kuruluşlara ve bireylere gerçek bir seçim hakkı getiriyor. “Sigortam.net’in altyapısını oluşturan Digilane E-İş Geliştirme Departmanı’ndan Mert Kahraman ise, sigortacılık sektörüne ileri düzeyde bir elektronik ticaret çözümü sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.
Tüm kapsamlı sigorta brokerlik hizmetlerinin yanı sıra sigortam.net haftanın yedi günü 24 saat internet ve telefon aracılığıyla sigortacılık hizmetleri sunuyor.

Benzer İçerikler

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.

Devamını Oku

İnternet’te Sigorta Dönemi

29 Ocak 2007, Pazartesi / BT Haber

İLAB Holding’e bağlı bir sigorta ve reasürans broker şirketi olan Sigortam.net kullanıcılarına karşılaştırmalı sigorta alım olanağı sunuyor.

Devamını Oku

İnternette Net Sigorta Hizmeti

01 Haziran 2002, Cumartesi / Akademist

İnternet üzerinden her şeyi yapabilir miyiz?

Devamını Oku