444 24 00
7/24 Yanınızdayız

2 Dakikada İşlem Tamam

27 Haziran 2001

Mayıs ayında İlab Holding tarafından brokerlik hizmeti vermek üzere kurulan Sigortam.Net aynı zamanda internet üzerinde faaliyete geçti, ilk etapta 12 sigorta şirketi ile internet üzerinde tüketicilere sigortacılık hizmeti sunan Sigortam.Net, bu sayıyı en çok 20'ye çıkaracak. Sigortam.Net Genel Müdürü Uğur Ergün, “güçlü firmalarla” tüketicinin karşısına çıkmak istediklerini belirterek, “Biz tüketiciye hızlı, kolay ve rekabetçi bir ortamda en uygun sigortalı olma imkanı tanıyoruz. Internet üzerinde tüketici iki dakika içerisinde sigortalı olabiliyor” dedi. Sigortam.Net’in bir brokerlik kuruluşu olduğunu anlatan ve dokuz ayrı tip sigorta ile ilgili farklı şirketlerin bilgilerini tüketiciye sunduklarını kaydeden Ergün, internet üzerinde sigorta sisteminin şirket bilançosu içinde şu anda yüzde 5'lik bir payı bulunduğunu söyledi. Ergün, çalıştıkları şirketleri şöyle sıraladı:

Anadolu Sigorta, Anadolu Hayat, Başak Hayat, Bayındır Sigorta, Bayındır Hayat, Garanti Hayat, Genel Sigorta, Genel Yaşam Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Sigorta, Demir Hayat Sigorta.

Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.