Kadir İnanır En Güvenilir Ünlüler Arasında Yer Alıyor!

Mediacatonline.com/Sigortam.net

Sigortam.net’in reklamında oynayan ünlü Aktör Kadir İnanır, Celebrity Güven Endeksi 2014 yılı sonuçlarına göre en güvenilir ünlüler arasında 6. sırada yer alıyor.

Sıralamada yeni sezon etkisi Ipsos ve MediaCat işbirliğinde rutin olarak gerçekleştirilen Celebrity Güven Endeksi’nde bu dönemki araştırmada 22 Eylül-26 Ekim tarihleri arası incelendi. Yarışma sezonunun açılışıyla bir önceki dönemde düşüş yaşayan Acun llıcalı ve Murat Boz yükselişe geçerken listenin zirvesinde altı sıra birden yükselen Cem Yılmaz yer aldı.

Celebrity Güven Endeksi’nde bir önceki dönem hafta boyunca farklı programlarla çok kez izleyici karşısına çıkan Acun Ilıcalı’nın düşüşü dikkat çekmişti. llıcalı ve Yetenek Sizsiniz’de kendisine eşlik eden Murat Boz bu dönem yeniden listede üst sıralara çıkan isimler arasında. Celebrity Güven Endeksi’nin zirvesindeki isim ise hem İş Bankası ile uzunca bir süredir devam eden ilişkisinin son halkasını oluşturan reklam filmleriyle hem de son filmi Pek Yakında ile gündemde yer alan Cem Yılmaz oldu.

Celebrity Güven Endeksi Ekim 2014

 1. Cem Yılmaz %19
 2. Kıvanç Tatlıtuğ %18
 3. Murat Boz %17
 4. Acun Ilıcalı %16
 5. Kenan İmirzalıoğlu %15
 6. Kadir İnanır %14
 7. Gülben Ergen %14
 8. Uğur Dündar %13
 9. Orhan Gencebay %11
 10. Seda Sayan %9
 11. Hadise %9
 12. Hülya Avşar %8
 13. Beyazıt Öztürk %8
 14. Serenay Sarıkaya %7
 15. Beren Saat %6
 16. İbrahim Tatlıses %6
 17. Ebru Gündeş %6
 18. Ivana Sert %5
 19. Sezen Aksu %5
 20. İbrahim Saraçoğlu %5

Metodoloji

Celebrity Güven Endeksi, Ipsos tarafından üç ayda bir gerçekleştirilen ve “Genel olarak hangi ünlü kişinin tavsiyesi/önerisi sizin marka tercihlerinizde etkili olur?” sorusuna yanıt arayan bir çalışma. Araştırmanın Ekim 2014 donemi için 22 Eylül-26 Ekim 2014 tarihleri arasında, ÇATI (Bilgisayar Destekli Telefon Görüşmeleri) tekniği ile toplam 1200 kişi ile görüşüldü. Demografik olarak 15+ yaş nüfusu temsil edecek şekilde yaş, cinsiyet ve sosyoekonomik statü dağılımı da kotalandı. Tüketiciler kendi marka tercihlerinde etkili olduğunu düşündükleri ünlülerden en fazla üç tanesinin ismini belirtmişlerdir.

Kadir İnanır En Güvenilir Ünlüler Arasında Yer Alıyor!

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL