Kara Kış İçin İlk Önlem: Özel Sağlık Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kara Kış İçin İlk Önlem: Özel Sağlık Sigortası

Haberler.com | Sigortam.net

Sigortam.net, kara kışa korkusuzca girmek isteyen herkes için ekim ayına özel 100 TL indirim kampanyası sunuyor.

2001 yılında kurulan, Türkiye'deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip iLab Holding yatırımı Sigortam.net'in 1-31 Ekim

Haberler.com | Sigortam.net

2015 tarihleri arasında geçerli "Kış Kapıda" kampanyası kapsamında, özel sağlık sigortası yaptıran herkes anında 100 TL indirim kazanıyor.

Hava değişimi ve soğukların bastırmasıyla hastalıkların çoğaldığı, alerjilerin arttığı ve soğuk algınlıklarının baş gösterdiği ekim ayında 100 TL'lik özel indirimden faydalanarak teklif almak ve Sigortam.net'in "en iyi fiyat garantisi" ile sigorta yaptırmak için hemen http://www.sigortam.net/kis-kapida-2015kampanyasi adresini ziyaret etmek ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'nı aramak yeterli.

7 gün 24 saat sigorta desteği

2015 yılında 14. yaşına basan ve kurulduğu günden bu yana 2 milyondan fazla müşteriye Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra da müşterilerini yalnız bırakmıyor, 444 24 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden müşterilerine poliçelerine dair tüm konularda ve hasar anında 7 gün 24 saat destek sağlıyor.


Benzer İçerikler

Sigortam.net’e Bir “Altın Örümcek” İki “Bronz Elma” Geldi

Sigortam.net, Kristal Elma Festivali'nde "Basın Dalı Sigortacılık ve Diğer Finansal Hizmetler Kategorisi" ile "İnternet Markaları Kategorisi"nde birer "Bronz Elma" kazandı.

Devamını Oku

Keyifli ve Güvenli Bir Yaz İçin 3 Altın Tüyo

Araç sahiplerinin tüm yazı keyifle ve güvenle geçirmesi için Sigortam.net'ten 3 önemli uyarı geldi. Kasko yaptırın, aracınıza özen gösterin, güvenli sürüş sağlayın… 

Devamını Oku

Sigortam.net, internet sigortacılığında 14. yılını kutluyor

Türkiye’de internet girişimciliğinin henüz emekleme çağında bile olmadığı 2001 yılında kurulan Sigortam.net, internet sigortacılığı alanında 14. yılını devirdi.

Devamını Oku