Karşılaştırma Şimdi Önemli | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Karşılaştırma Şimdi Önemli

Habertürk | Sigortam.net

 İcra Kurulu Başkanı ve CEO'muz Tahsin Gürdoğan'ın trafik sigortasında yeni dönem ile ilgili açıklamaları Habertürk Gazetesi'nde yer aldı. 

"Sigorta karşılaştırma platformu Sigortam.net'in İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su Tahsin Gürdoğan, "Son 1 yıldır araç sahiplerinden trafik sigortasındaki yüksek primler kaynaklı şikayetler artıyordu. Yeni düzenleme ile birlikte fiyatların yanı sıra prim belirleme sıklığının da değiştiğini görüyoruz. Daha önce sigorta şirketleri tarafından ayda bir kez belirlenen zorunlu trafik sigortası tarifeleri yeni düzenleme ile günlük olarak değiştirilebilecek. Böylece şartlara daha hızlı uyum sağlamış olacak. Bu durumda trafik sigortası almadan önce fiyat karşılaştırması yapmak zaruri hale gelmiş oldu" diye konuştu."


Benzer İçerikler

Kadir İnanır ve Sevimli Keçisi Geri Döndü

Sigortam.net, Kadir İnanır ve keçisiyle çektiği reklam filmlerine bir yenisini ekledi.

Devamını Oku

Markalara Hayat Veren Ünlüler

MediaCat ve FikriMühim işbirliğiyle gerçekleştirilen araştırmada, Kadir İnanır son 15 yılın unutulmaz reklam ünlüleri arasında. 

Devamını Oku

Markalara Hayat Veren Ünlüler

Kadir İnanır-Sigortam.net ikilisinin de e-ticaret alanında unutulmayanlar arasına girdiği Markalara Hayat Veren Ünlüler araştırması Ekonomik Durum gazetesinde yer aldı. 

Devamını Oku