Karşılaştırma Şimdi Önemli | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Karşılaştırma Şimdi Önemli

Habertürk | Sigortam.net

 İcra Kurulu Başkanı ve CEO'muz Tahsin Gürdoğan'ın trafik sigortasında yeni dönem ile ilgili açıklamaları Habertürk Gazetesi'nde yer aldı. 

"Sigorta karşılaştırma platformu Sigortam.net'in İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su Tahsin Gürdoğan, "Son 1 yıldır araç sahiplerinden trafik sigortasındaki yüksek primler kaynaklı şikayetler artıyordu. Yeni düzenleme ile birlikte fiyatların yanı sıra prim belirleme sıklığının da değiştiğini görüyoruz. Daha önce sigorta şirketleri tarafından ayda bir kez belirlenen zorunlu trafik sigortası tarifeleri yeni düzenleme ile günlük olarak değiştirilebilecek. Böylece şartlara daha hızlı uyum sağlamış olacak. Bu durumda trafik sigortası almadan önce fiyat karşılaştırması yapmak zaruri hale gelmiş oldu" diye konuştu."


Benzer İçerikler

Sigortam.net Altın Örümcek’te yine “Halkın Favorisi” oldu

Sigortam.net 14.Altın Örümcek WEB ödüllerinde 200 binden fazla kullanılan oy sonucunda yine "Halkın Favorisi" seçildi. 

Devamını Oku

E-posta ile Gönderilen Poliçeler ile 7 Bin Fidan Dikildi

Sigortam.net'in poliçeleri evrak olarak değil e-posta üzerinden gönderimini sağlayan doğa dostu örnek projesi Hürriyet'e haber oldu.

Devamını Oku

Sigortam.net Hediye Kampanyası Başlattı

Mayıs ayı boyunca Sigortam.net'ten özel sağlık sigortası alan herkes, spor tutkunlarının adresi Decathlon'dan 100 TL değerinde hediye çekine sahip oluyor. 

Devamını Oku