Sigortam.net'ten Kasko, Sağlık ve Konut Sİgortasında Kampanya - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Tatile Çıkacaklara Sigortam.net’ten Kampanya

 Türkiye’nin ilk ve tek sigorta portalı Sigortam.net, tatile çıkacak aileleri düşünerek kasko, sağlık ve konut sigortalarına yönelik fırsatlar sunuyor.

 Sigortam.net, 28 Kasım'a kadar kasko poliçesi alanlara hediye akaryakıt, sağlık poliçesi alanlara tanışma indirimi, konut poliçesi alanlara yüzde 33’e varan indirim sunuyor. 28 Kasım'a kadar Sigortam.net’ten 800-1.000 YTL arasında poliçe alanlara 30, 1.000 YTL ve üzerinde poliçe alanlara 40 YTL’lik akaryakıt hediye ediliyor.


Benzer İçerikler

Finans ve Mevduat Sigortasının Olmayışı Sektörü Krizden Koruyor

29 Ekim 2008, Çarşamba / Dünya

Sigortam.net Genel Müdürü Refik Berkol, Türk sigortacılığının bugünkü global kriz ortamından çok fazla etkilenmeyeceğini buna neden olarak da Türkiye'de henüz finans sigortası, mevduat sigortası gibi sigorta enstürmanların olmayışının gösterilebileceğini söyledi.

Devamını Oku

Sigortam.net’ten Hediye Akaryakıt Kazanma Fırsatı

12 Kasım 2008, Çarşamba / Dünya

Sigortam.net, kasko sigortası alanlara hediye akaryakıt, sağlık sigortası alanlara ise tanışma indirimi fırsatı sunuyor.

Devamını Oku

Konut Sigortasında Artış Yüzde 10 Oldu Ama Halen Evlerin Yüzde 80’i Sigortasız

10 Ocak 2008,Perşembe / Hürriyet

2007 yılında emlak sektörü yüzde 7 büyürken, bu büyümeye paralel olarak konut sigortasında da yüzde 10'luk bir artış yakalandı. Ancak halen Türkiye'de konut sigortası yaptırma oranı sadece yüzde 20 seviyelerinde.

Devamını Oku