444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net'ten Kaskolu Araçlara Uydudan Takip

25 Ekim 2007

Kaskosunu 31 Ekim tarihine kadar Sigortam.net’ten alanlar, Alarmnet Araç Güvenlik ve Takip Sistemi'nin avantajlarından faydalanıyor 117 YTL değerinde kurulum ve iki aylık kullanım bedeli olan 60 YTL'yi de Sigortam.net ödüyor. GSM/GPS tabanlı araç güvenlik hizmeti ile uydudan takip edilen araçlar sadece 1 metre yanılma payı ile yer tespiti yapılabiliyor. Kasko, sağlık ve konut poliçelerindeki kampanyalar yoğun ilgi üzerine 31 Ekim tarihine kadar uzatan Sigortam.net, ilk defa kasko poliçesi satın alan müşteriler ile poliçelerini yenileyecek olanlara ödedikleri prim miktarına göre 40 YTL'ye kadar da para ödülü dağıtıyor.


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.