Kış Kapıda | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kış Kapıda!

Antalya Gazetesi | Sigortam.net

Türkiy'nin en geniş sigorta platformu Sigortam.net, kara kışa korkusuzca girmek isteyen herkes için ekim ayına özel 100 TL indirim kampanyası sunuyor: "Kış Kapıda"

Sigortam.net 1-31 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli Kış Kapıda kampanyası kapsamında, özel sağlık sigortası yaptıran herkes anında 100 Tl indirim kazanıyor. 

100 Tl'lik Özel İndirim

Hava değişimi ve soğukların bastırmasıyla hastalıkların çoğaldığı, alerjilerin arttığı ve soğuk algınlıklarının baş gösterdiği ekim ayında 100'lik özel indirimden faydalanarak teklif almak ve Sigortam.net'in "en iyi fiyat garantisi" ile sigorta yaptırmak için hemen başvurabilirsiniz. 

2015 yılında 14. yaşında basan ve kurulduğu günden bu yana 2 milyondan fazla müşteriye Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın aldıktan sonra da müşterilerini yalnız bırakmıyor, 444 24 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden müşterilerine poliçelerine dair tüm konularda ve hasar anında 7 gün 24 saat destek sağlıyor.

 


Benzer İçerikler

Keyifli ve Güvenli Bir Yaz İçin 3 Altın Tüyo

Araç sahiplerinin tüm yazı keyifle ve güvenle geçirmesi için Sigortam.net'ten 3 önemli uyarı geldi. Kasko yaptırın, aracınıza özen gösterin, güvenli sürüş sağlayın… 

Devamını Oku

Kandıra MYO Öğrencileri Çok Aktif

Kandıra MYO öğrencileri, Türkiye'nin ilk internet brokırlığı şiketi olan Sigortam.net'e inceleme gezisi düzenledi.

Devamını Oku

Sigortam.net Marketing Türkiye Dergisinin 2014 Almanak Sayısında!

Türkiye’nin en başarılı girişimcilerinden biri olan Mustafa Say, Sigortam.net'in Kadir İnanır ve keçinin oynadığı reklam kampanyasından bahsetti.

Devamını Oku