444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net'e Büyük İlgi

06 Ekim 2005

 

İnternette sigorta hizmeti veren Sigortam.net, 30 sigorta şirketiyle yaptığı işbirliğiyle, kişiye en uygun poliçeyi, en uygun fiyata sunuyor. Sigortam.net Pazarlama Müdürü Özgür Zeybek, çeşitli kampanyalarla kişilerin ihtiyaçlarına uygun sigorta sunmayı amaçladıklarını belirterek, '30 sigorta şirketinin teklifini karşılaştırmalı sunuyor ve müşterilerimize istedikleri poliçeyi özgürce şeçme fırsatı veriyoruz. Böylelikle kişiler kendilerine özgü poliçeyi, en uygun fiyata, istedikleri zaman alabiliyorlar' dedi. Sigortam.net, 7 gün 24 saat, anında sigorta hizmeti sunuyor.
 
Sigortacılığı internet ortamına taşıyan Sigortam.net'i 4 yılda 2.5 milyon kişi ziyaret etti. Bu rakam, Türkiye'de internet kullananların yarısından fazla. Sigortam.net'in web sitesini günde 3 bin 500 yüz, ayda 100 bin kişi ziyaret ediyor. Ziyaretçi profilinin yüzde 78'sini ise erkekler oluşturuyor.

Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.