Online Sigorta Takip Programı | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Online Sigorta Takip Programı

Sigortam.net'in personel sağlık sigortaları veya filo sigortaları gibi adetsel büyüklüğü olan sigorta portföyüne sahip firmalara yönelik oluşturduğu yeni hizmeti kurumsigortam.net firmaların sigortalarıyla ilgili tüm işlemlerini web kanalıyla gerçek zamanlı olarak takip edebilmelerini sağlıyor. Ayrıca takıp programı sayesinde firmalar sahip oldukları sigorta envanterine günlük bazda ulaşabiliyor, tahsilatlarını görebiliyor ve hasar takibi yapabiliyorlar. Bu sayede işlemlerin daha hızlı yapılmasına olanak tanıyan sistem, şirketlerde sigorta işlerini takip eden personelin işini kolaylaştırıyor.


Benzer İçerikler

İnternetteki İlk Sigorta Şirketi Sigortam.net

09 Mayıs 2001, Çarşamba / Dünya

İnternetteki ilk sigorta şirketi Sigortam.net hizmete girdi.

Devamını Oku

Sigortam.net Tanıtım Videosu İngilizce Anlatım – 2008

  Sigortam.net Tanıtım Videosu İngilizce Anlatım – 2008       En iyi kasko sigortası, en iyi trafik sigortası, en iyi sağlık sigortası Sigortam.net'te. Hemen sigorta sorgulama yapın, en iyi fiyatlara ulaşın.                  En iyi kasko sigortası, en iyi trafik sigortası, en iyi sağlık sigortası Sigortam.net'te. Hemen sigorta sorgulama yapın, en iyi fiyatlara ulaşın.                  

Devamını Oku

Sigortanın Yeni Adresi Sigortam.net

30 Ekim 2005, Pazar / Ekonomist

İnternet teknolojilerini kullanarak bireylerin ve firmaların tüm sigorta alım ve takip işlemlerinde paradan ve zamandan tasarruf etmeleri için 27 Mart 2001 tarihinde faaliyete geçen Sigortam.net, İlab Holding'e bağlı bir sigorta ve reasürans brokerlığı şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Devamını Oku
54.322 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X