Online Sigorta Hizmeti

Türkiye'nin internet üzerinden brokerlık hizmeti veren ilk sigorta kuruluşu olan ‘Sigortam.net’, kurulduğundan bu yana geçen yaklaşık dört aylık süre içerisinde yoğun ilgi gördü. Dört aylık sürede 102 bin kişi tarafından ziyaret edilen ‘sigortam.net’in finansal hizmetler alanında ülkemizin ilk B2C (İşten tüketiciye) pazaryeri olma özelliği de bulunuyor. Kullanıcılara birçok sigorta şirketinin poliçeleri arasında karşılaştırma yaparak kendilerine en uygun poliçeyi seçmelerini sağlayan ‘sigortam.net’ bu alanda da bir ilki gerçekleştiriyor. Online sigorta ile ilgili detaylı bilgiye "Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?" yazımızdan ulaşabilirsiniz.
 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL
 
İlginç istatistikler var
 
Günde ortalama 40 bin kişi tarafından ziyaret edilen site, bugüne kadar 46 bin online teklif almış durumda. Sigortam.net yaptığı araştırmada kullanıcılarla İlgili ilginç istatistikler de çıkarmış durumda. Buna göre, kullanıcıların boylarına bakıldığında bayanlarda 1.67, erkeklerde 1.77; kilo istatistiğine bakıldığında bayanlar 61.9 kilogram, erkekler ise 79 kilogram. Siteye girenlerin yüzde 66.3’ü erkek, yüzde 33.7’si ise bayan olurken kullanıcıların yüzde 50.8’i bekar, yüzde 49.7’si ise evli. Kullanıcılar arasında sigara kullananlar yüzde 30 iken kullanmayanların oranı yüzde 70. Yine kullanıcılar arasındakilerin yüzde 14’ü alkol kullanırken yüzde 86’sı alkol kullanmıyor.
 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL
 
Sigortam.net'ten online olarak sigorta almanız size hem zaman hem de para tasarrufu sağlar. Vakit kaybetmeden sigortanızı yaptırın risklere karşı güvende olun. İster sigorta sorgulama yapın, isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 sigortanızı telefonda yaptırın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL