444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Online Sigorta Hizmeti

01 Ekim 2001
Türkiye'nin internet üzerinden brokerlık hizmeti veren ilk sigorta kuruluşu olan ‘Sigortam.net’, kurulduğundan bu yana geçen yaklaşık dört aylık süre içerisinde yoğun ilgi gördü. Dört aylık sürede 102 bin kişi tarafından ziyaret edilen ‘sigortam.net’in finansal hizmetler alanında ülkemizin ilk B2C (İşten tüketiciye) pazaryeri olma özelliği de bulunuyor. Kullanıcılara birçok sigorta şirketinin poliçeleri arasında karşılaştırma yaparak kendilerine en uygun poliçeyi seçmelerini sağlayan ‘sigortam.net’ bu alanda da bir ilki gerçekleştiriyor. Online sigorta ile ilgili detaylı bilgiye "Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?" yazımızdan ulaşabilirsiniz.
 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN
 
İlginç istatistikler var
 
Günde ortalama 40 bin kişi tarafından ziyaret edilen site, bugüne kadar 46 bin online teklif almış durumda. Sigortam.net yaptığı araştırmada kullanıcılarla İlgili ilginç istatistikler de çıkarmış durumda. Buna göre, kullanıcıların boylarına bakıldığında bayanlarda 1.67, erkeklerde 1.77; kilo istatistiğine bakıldığında bayanlar 61.9 kilogram, erkekler ise 79 kilogram. Siteye girenlerin yüzde 66.3’ü erkek, yüzde 33.7’si ise bayan olurken kullanıcıların yüzde 50.8’i bekar, yüzde 49.7’si ise evli. Kullanıcılar arasında sigara kullananlar yüzde 30 iken kullanmayanların oranı yüzde 70. Yine kullanıcılar arasındakilerin yüzde 14’ü alkol kullanırken yüzde 86’sı alkol kullanmıyor.
 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ ALIN
 
Sigortam.net'ten online olarak sigorta almanız size hem zaman hem de para tasarrufu sağlar. Vakit kaybetmeden sigortanızı yaptırın risklere karşı güvende olun. İster sigorta sorgulama yapın, isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 sigortanızı telefonda yaptırın.

Okumaya Devam Edin

Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?

01 Mayıs 2005 Pazar

Hızla gelişen teknoloji ile internet üzerinden alışveriş ve online sigorta kavramı günlük hayatımızda daha fazla yer almaya başladı. 

Online Sigorta Nedir, Nasıl Hesaplanır?

30 Aralık 2010 Perşembe
Sigorta şirketleri acentaları, brokerları gibi tüm dağıtım kanallarında müşterilerine hızlı ve kesintisiz hizmet verebilmek için tüm süreçlerini online çalışan sistemler üzerine taşımışlardır.

Online Sigorta Karşılaştırma Nasıl Yapılır?

01 Şubat 2013 Cuma
Sigorta alımında verilen kararın doğruluğu ancak risk gerçekleştiğinde anlaşılabildiği için sigorta karşılaştırma işlemi bu uzun vadeli karar sürecinde kişilere büyük fayda sağlamaktadır.