Sigortam.net, Pertevniyal’e Sponsor Oldu!

Sigortam.net Para Dergisi Şemsiye Eki’nde!

Sigortam.net, Pertevniyal Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün Sponsoru Oldu.

Türkiye’de online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı alanında hizmet veren ilk platform olan Sigortam.net, Pertevniyal Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü’ne sponsor oldu. Küçük, Yıldız, Genç ve A Takımı kategorilerinde yaklaşık elli sporcunun tüm masraflarını üstlenen Sigortam.net, kulübün faaliyetlerini duyuracağı özel bir internet sayfası da hazırladı. Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, konuyla ilgili şunları söyledi: “1960’tan bu yana pek çok spor dalında sayısız başarıya imza atmış bir kulübün destekçisi olmaktan ve Pertevniyal markasının değerli imajının Sigortam.net ismi ile yan yana anılmasından gurur duyuyoruz.”

Sigortam.net, Pertevniyal'e Sponsor Oldu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer İçerikler

Sigortam.net Yeni Çağ Gazetesi’nde!

Sigortam.netPertevniyal Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü’ne sponsor oldu.

Pertevniyal’e Büyük Destekçi: Sigortam.net

Türkiye’de online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve...satışı alanında hizmet veren ilk platform olan Sigortam.netPertevniyal Lisesi Gençlik ve Spor...Kulübü’ne sponsor oldu.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL