444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sağlık Sigortası Alana 100 Liralık İndirim Çeki

Dünya Gazetesi | Sigortam.net

Sigortam.net'in Decathlon işbirliğinde düzenlediği kampanya Dünya Gaztesi'nde yer aldı;

"Önemli sigorta karşılaştırma platformlarından Sigortam.net'in, zincir spor giyim firması Decathlon ile önemli bir işbirliği yaptığı açıklandı. Buna göre mayıs ayı boyunca bu şirketten özel sağlık sigortası alan herkes, Decathlon mağazalarından veya decathlon.com.tr adresinden yapacakları alışverişlerde kullanabilecekleri 100 lira değerinde hediye çekine sahip oluyor. Bu kampanyaya katılım için "sigortam.net/sigortamnet-decathlon-2016kampanyasi" adresini ziyaret etmek ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'nı aramak yeterli oluyor."

  


Benzer İçerikler

Kadir İnanır Sigortam.net’in Yeni Reklam Filmiyle Ekranda

Türk sinema tarihinin "arabasına iyi bakan" efsane oyuncusu Kadir İnanır, "Zamanı gelince de en iyi kasko ve trafik sigortası için Sigortam.net'e bakarım" dediği yeni reklam filmiyle, yine ekranlarda.

Devamını Oku

Sigortam.net’ten 7 Bin Fidan Bağışı

Sigortam.net'in Ocak ayı itibariyle başlattığı basılı evrak yerine e-posta yoluyla poliçe gönderimi projesi aylık ulusal Kariyer dergisinde yer aldı.

Devamını Oku

Karşılaştırma Şimdi Önemli

İcra Kurulu Başkanı ve CEO'muz Tahsin Gürdoğan'ın trafik sigortasında yeni dönem ile ilgili açıklamaları Habertürk Gazetesi'nde yer aldı.

Devamını Oku