444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Şahap Tezer Sigortam.net Genel Müdür'ü oldu

29 Mart 2004

 

İnternet üzerinden sigortacılık hizmeti veren Türkiye'nin ilk ve tek sigorta brokerlik şirketi, Sigortam.net'in Genel Müdürlüğü'ne Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Şahap Tezer getirildi. İnternet ortamında gerek bireysel gerekse de kurumsal olarak her türlü sigorta işleminin yapıldığı Sigortam.net. iLab Holding’e bağlı bir sigorta ve reasürans brokerliği şirketidir.
 
Kendi alanında Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı si­gorta alım hizmetleri sitesi olarak bilinen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hizmet sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründe bir değişimin başlatıcısı oldu. Bu dakika gibi kısa bir sürede bir çok şirketin fiyatlarına tek bir ekranda detaylı karşılattırma imkanı sunan Sigortam.net, kullanıcılarına çok önemli zaman kazandırmaktadır: Yaklaşık 2,5 yıldır sektörde faaliyetlerini sürdüren Sigortam.net yeni yapılanma çalışmaları kapsamında. Türk sigortacılık sektöründe 26 yılı aşan bir süredir çeşitli kademelerde yöneticilik yapmış Şahap Tezer'i Genel Müdürlük görevine getirdi.
 
Son olarak Anadolu Sigorta’da Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Tezer. Çalışma hayatına 1978 yılında İş Bankası'nda başladı. Banka’nın çeşitli birimlerinde yönetici olarak görev alan Şahap Tezer. 1991 Anadolu Sigorta'daki ilk görevi Pazarlama Müdürlüğü oldu. 2004 yılında Anadolu Sigorta'dan emekli olan Tezer, Muhasebe ve Mali İşler Müdürlüğü, Fon Yönetimi Müdürlüğü. İnsan Kaynakları, Emekli Sandıkları,  Eğitim, İnşaat Emlak ve İdari İşler, Pazarlama ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu.

Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.