Seyahat Sigortası Zorunlu Oldu - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net’ten Uyarı!

 Tatil sezonunun başlamasıyla birlikte gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı seyahatlere çıkanların sayısının artması bazı sorunları da beraberinde getirmeye başladı. Seyahatlerde yolculuğa çıkan kişilerin yaşayabileceği mağduriyetleri önleyebilmek adına 2007 Nisan'dan itibaren seyahat sigortası zorunlu hale getirildi. Ancak, zorunlu yaptırılan sigortaların neyi kapsayıp kapsamadığı tam olarak bilinemiyor. Sigortam.net, seyahat sigortaları yalnızca olası sağlık sorunlarını değil, rezervasyonunuzu iptal etmenizi gerektirecek beklenmedik durumları, tur operatörünün, acentelerin ya da havayollarının yapacağı hataları da kapsadığına dikkat çekiyor.
 

Benzer İçerikler

Kaskoda Sigortalılık Halen Arzu Edilen Noktada Değil!

16 Aralık 2008, Salı / Referans

Sigortam.net'in yaptığı bir araştırmaya göre kasko sigortasına verilen önemin gün geçtikçe arttığı ancak, sigortalılık oranlarının halen istenilen seviyede olmadığına dikkat çekildi.

Devamını Oku

Eğitimde Sigorta Güvencesi

05 Eylül 2008, Cuma / Yeni Şafak

Her alanda riskleri güvence altına alan sigorta sektörü şimdi de eğitim sigortasıyla çocuklarınızın eğitimini ve geleceğini garanti altına alıyor.

Devamını Oku

Tatil Risklerini Yanınızda Taşımayın!

Bünyesinde 30 sigorta şirketini barındıran Sigortam.net Genel Müdür Yardımcısı Özgür Zeybek, seyahat sigortaları ile ilgili en sık sorulan soruların cevaplarını verdi.

Devamını Oku