Sigortacılıkta ‘Halkın Favorisi’ Sigortam.net | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortacılıkta ‘Halkın Favorisi’ Sigortam.net

Sigortam.net Para Dergisi Şemsiye Eki’nde!

Sigortacılıkta ‘Halkın Favorisi’ Sigortam.net

Sigortam.net sms yoluyla yapılan oylamada 12. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Sigortacılık kategorisinde “Halkın Favorisi” seçildi. 2002 yılından bu yana DorukNet tarafından organize edilen ve başarılı internet projelerinin ödüllendirilmesini amaçlayan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halkın favorileri belirlendi. Online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, sigortacılık kategorisinde en fazla oyu toplayarak “Halkın Favorisi” ünvanının sahibi oldu.
Kurulduğu günden bu yana 1,8 milyon müşteriye, Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra da kullanıcısını yalnız bırakmıyor ve 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı üzerinden poliçelere dair tüm konularda, 7 gün 24 saat destek sağlıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Benzer İçerikler

Bir Kampanyayla %300 Satış Artışı

Marketing Türkiye'ye röportaj veren iLab Holding Kurucusu Mustafa E.Say, Sigortam.net'in Kadir İnanırlı reklamıyla %300 satış artışı yakaladığını söyledi.

Devamını Oku

Allianz’ın Trafik Sigortası Teklifleri Sigortam.net’te!

Sigortam.netzorunlu trafik sigortası alanında en iyi teklifi almak isteyen araç sahiplerine Allianz Sigorta’nın avantajlı tekliflerini de sunuyor.

Devamını Oku

Epica’dan Sigortam.net’e Büyük Ödül!

Epica ödüllerinde Sigortam.net'in kavanoz konseptli reklamı, "Consumer Services" kategorisinin "Press" alt dalında "Gold"u kucakladı! 

Devamını Oku