444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net 14 Yaşında

01 Temmuz 2015

Fortune Türkiye/Sigortam.net

Türkiye’deki online ortamda ve telefon üzerinden sigorta satışı ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olan, iLab Holding yatırımı Sigortam.net, sektörde 14. yılını devirdi. 14 yılda 2 milyondan fazla kişiye Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin kasko, trafik sigortası, özel sağlık sigortası ve konut branşlarında 10 milyonun üstünde sigorta teklifi sundu. Türkiye’nin ilk online sigorta şirketi olarak 14. yılı geride bırakan ve istikrarla yükselen bir ekibin liderlik görevini devralmaktan mutluluk duyduduğunu belirten Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Tahsin Gürdoğan, şu değerlendirmeyi yaptı:

“Ülkemizin internet ve mobil kullanımı her geçen gün artan nüfusu, tüketicinin bir ürün ya da hizmet satın alırken ilk başvurduğu yerlerden biri olan internet kanalının da bu talebe ayak uydurmasını zorunlu kılıyor. 14 yıl öncesinden bugünü gören iLAb Holding, internet girişimciliğinin henüz emekleme çağında dahi olmadığı bir dönemde internet sigortacılığına yatırım yaparak Sigortam.net markasını oluşturdu. Bugün gelinen noktada ise Sigortam.net, kasko, trafik sigortası, özel sağlık sigortası ve konut sigortası branşlarında sigorta satın almak isteyen herkese 7/24 online ve telefonla karşılaştırma ve satış hizmeti veren dev bir platform.


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net 2014 Yılının En Başarılı Siteleri Arasında Yer Alıyor!

13 Ocak 2015 Salı

2014 yılının en başarılı site ve uygulamaları seçiminde juri tarafından Sigortam.net de seçildi ve bu haber Marketing Türkiye Dergisi'nde yer aldı.

Sigortam.net Marketing Türkiye Dergisinin 2014 Almanak Sayısında!

29 Ocak 2015 Perşembe

Türkiye’nin en başarılı girişimcilerinden biri olan Mustafa Say, Sigortam.net'in Kadir İnanır ve keçinin oynadığı reklam kampanyasından bahsetti.

Yılın Sınırları Zorlayan Yaratıcıları

29 Ocak 2015 Perşembe

Kadir İnanır & Keçi filmi ise Ad*Watch skoru ile yılın en çok WOMM yaratan kampanyalarından biri oldu.