444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net 9 Yaşında !

Türkiye’nin ilk ve tek online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri sitesi Sigortam.net 9 yaşını doldurdu. 9. Kuruluş yıl dönümü tüm Sigortam.net çalışanlarının katılımıyla düzenlenen bir parti ile kutlandı.
 
2001 yılının Mayıs ayında İlab Holding bünyesinde faaliyetlerine başlayan Sigortam.net, Türkiye’de ilk kez online sigortacılık hizmeti sunan tek şirketi olarak geçen bu 9 yıllık süreçte hem internet, hem de sigortacılık sektörünün gelişiminde önemli katma değerler sağladı. 
 
9. kuruluş yıl dönümünü tüm çalışanları ve İlab Holding üst yöneticileri ile birlikte kutlayan Sigortam.net ailesi, şirketin 9 yıllık gelişimini anlatan bir sunum ile zamanda tatlı bir yolculuk yaptı. Ayrıca şirketin kuruluşundan bu yana emek veren çalışanlarına teşekkür plaketleri de Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erhan Say tarafından verilirken, Sigortam.net’in geleceğe dair planları da tüm çalışanlar ile paylaşıldı. 
 
Sigortam.net, henüz Türkiye'de internet sektörü emeklerken Türk girişimciler, Türk proje ekibi ve Türkiye’de geliştirilen teknolojilerle kuruldu. İnternet ve sigortacılık sektörüne olan güven ve inançla yola çıkan Sigortam.net, bugün müşterilerine internet üzerinden 30’dan fazla sigorta şirketinin ürünlerini online karşılaştırma ve satın alma imkanı sunmaktadır.

Benzer İçerikler

Sigortam.net 10.Yılında, İnternet Sitesini Baştan Aşağı Yeniliyor

29 Haziran 2010, Salı / Güzel Bir Gün

Geçtiğimiz günlerde 9.yaşını kutlayan Sigortam.net, 10.yılına yeniliklerle başladı. Web sitesinin tasarım ve içeriğini tamamen değiştirdi. Sigortam.net’in yeni internet sitesi de sigorta ile ilgili bilgi arayan herkesin kaynak sitesi olacak.

Devamını Oku

Sigortam.net 9 Yaşında

18 Haziran 2010  / dijimecmua

Türkiye'nin ilk ve tek online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri sitesi Sigortam.net 9 yaşını doldurdu. 9. Kuruluş yıl dönümü tüm Sigortam.net çalışanlarının katılımıyla düzenlenen bir parti ile kutlandı.

Devamını Oku

Sigortam.net 9 Yaşında !

Haziran 2010 / www.kurumsalhaberler.com

Türkiye’nin ilk ve tek online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri sitesi Sigortam.net 9 yaşını doldurdu.

Devamını Oku