Sigortam.net 9 Yaşında - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net 9 Yaşında !

Türkiye’nin ilk ve tek online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri sitesi Sigortam.net 9 yaşını doldurdu. 9. Kuruluş yıl dönümü tüm Sigortam.net çalışanlarının katılımıyla düzenlenen bir parti ile kutlandı.
 
2001 yılının Mayıs ayında İlab Holding bünyesinde faaliyetlerine başlayan Sigortam.net, Türkiye’de ilk kez online sigortacılık hizmeti sunan tek şirketi olarak geçen bu 9 yıllık süreçte hem internet, hem de sigortacılık sektörünün gelişiminde önemli katma değerler sağladı. 
 
9. kuruluş yıl dönümünü tüm çalışanları ve İlab Holding üst yöneticileri ile birlikte kutlayan Sigortam.net ailesi, şirketin 9 yıllık gelişimini anlatan bir sunum ile zamanda tatlı bir yolculuk yaptı. Ayrıca şirketin kuruluşundan bu yana emek veren çalışanlarına teşekkür plaketleri de Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erhan Say tarafından verilirken, Sigortam.net’in geleceğe dair planları da tüm çalışanlar ile paylaşıldı. 
 
Sigortam.net, henüz Türkiye'de internet sektörü emeklerken Türk girişimciler, Türk proje ekibi ve Türkiye’de geliştirilen teknolojilerle kuruldu. İnternet ve sigortacılık sektörüne olan güven ve inançla yola çıkan Sigortam.net, bugün müşterilerine internet üzerinden 30’dan fazla sigorta şirketinin ürünlerini online karşılaştırma ve satın alma imkanı sunmaktadır.

Benzer İçerikler

Zurich Sigorta, Benim Arabam Sigortası ile Sigortam.net’te

Alternatif satış kanallarına bir yenisini ekleyen Zurich Sigorta, artık Sigortam.net üzerinden “Benim Arabam” kasko sigortasını müşterilerine sunuyor.

Devamını Oku

Sigortam.net 9 Yaşında

18 Haziran 2010  / dijimecmua

Türkiye'nin ilk ve tek online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri sitesi Sigortam.net 9 yaşını doldurdu. 9. Kuruluş yıl dönümü tüm Sigortam.net çalışanlarının katılımıyla düzenlenen bir parti ile kutlandı.

Devamını Oku

Sigortam.net’in Bünyesinde Bulunduğu İlab Holding, İlk Teleskobum Projesini İlk Destekleyen Şirket Oldu

İlk Teleskobum projesi, amatör teleskop yapımı ve gök bilimine olan ilgiyi yaygınlaştırarak bilimin halka indirgenmesi, halka mal edilmesi amacıyla çok yakın zaman önce hayata geçti.

Devamını Oku