Sigortam.net 9 Yaşında

2001 yılının Mayıs ayında İlab Holding bünyesinde faaliyetlerine başlayan Sigortam.net, Türkiye’de ilk kez online sigortacılık hizmeti sunan tek şirketi olarak geçen bu 9 yıllık süreçte hem internet, hem de sigortacılık sektörünün gelişiminde önemli katma değerler sağladı.
 
9. kuruluş yıl dönümünü tüm çalışanları ve İlab Holding üst yöneticileri ile birlikte kutlayan Sigortam.net ailesi, şirketin 9 yıllık gelişimini anlatan bir sunum ile zamanda tatlı bir yolculuk yaptı. Ayrıca şirketin kuruluşundan bu yana emek veren çalışanlarına teşekkür plaketleri de Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erhan Say tarafından verilirken, Sigortam.net’in geleceğe dair planları da tüm çalışanlar ile paylaşıldı.
 
Sigortam.net, henüz Türkiye'de internet sektörü emeklerken Türk girişimciler, Türk proje ekibi ve Türkiye’de geliştirilen teknolojilerle kuruldu. İnternet ve sigortacılık sektörüne olan güven ve inançla yola çıkan Sigortam.net, bugün müşterilerine internet üzerinden 30’dan fazla sigorta şirketinin ürünlerini online karşılaştırma ve satın alma imkanı sunmaktadır.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL