444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Aras Cargo’dan Müşterilerine Sigorta Hizmeti

 

 iLab Holding'e bağlı Sigortam.net ile işbir­liği geliştiren Aras Cargo, müşterilerine en uygun po­liçeyi satın alma imkanı sunuyor. Bireysel sigorta ihtiyaçlarını Aras Cargo şubelerine giderek ya da 444 25 52 numaralı Aras Cargo Çağn Merkezi'ni araya­rak temin eden Aras Cargo müşterileri, satın aldıkları poliçelerin de ücretsiz olarak adreslerine ulaştırılması avantajını elde edecekler. Aras Cargo ve Sigortam.net’in sunduğu hizmetlerden faydalanan Aras Car­go müşterileri, 20'den fazla sigorta şirketinden 15 da­kika içerisinde teklif alma ve uygun bulduğu teklifi anın­da poliçeleştirebilme olanağının yanı sıra, 7/24 ke­sintisiz hizmet, ürün çeşitliliği, poliçe alımı ve alım son­rası hasar gibi hizmetlerin tek elden takip edilmesi imkanına da sahip olacak.

Benzer İçerikler

Aras Cargo’dan Müşterilerine Sigorta Hizmeti

14 Mayıs 2009, Perşembe / Dünya

iLab Holding'e bağlı Sigortam.net ile işbir­liği geliştiren Aras Cargo, müşterilerine en uygun po­liçeyi satın alma imkanı sunuyor.

Devamını Oku

BES Artık Sigortam.net’te

30 Ocak 2009, Cuma / Referans

Türkiye'de Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ile ilgili ayrıntılı ve kapsamlı bilgiye Sigortam.net sitesi üzerinden ulaşılabilecek.

Devamını Oku

Sigortam.net Pronet İşbirliği

02 Ocak 2009, Cuma / Referans

Türkiye'de güvenlik sektörünün lider firması Pronet ile Türkiye'nin online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri veren firması olan Sigor­tam.net avantajlı bir kampanyaya imza atıyor.

Devamını Oku