444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Aras Cargo’dan Müşterilerine Sigorta Hizmeti

 

 iLab Holding'e bağlı Sigortam.net ile işbir­liği geliştiren Aras Cargo, müşterilerine en uygun po­liçeyi satın alma imkanı sunuyor. Bireysel sigorta ihtiyaçlarını Aras Cargo şubelerine giderek ya da 444 25 52 numaralı Aras Cargo Çağn Merkezi'ni araya­rak temin eden Aras Cargo müşterileri, satın aldıkları poliçelerin de ücretsiz olarak adreslerine ulaştırılması avantajını elde edecekler. Aras Cargo ve Sigortam.net’in sunduğu hizmetlerden faydalanan Aras Car­go müşterileri, 20'den fazla sigorta şirketinden 15 da­kika içerisinde teklif alma ve uygun bulduğu teklifi anın­da poliçeleştirebilme olanağının yanı sıra, 7/24 ke­sintisiz hizmet, ürün çeşitliliği, poliçe alımı ve alım son­rası hasar gibi hizmetlerin tek elden takip edilmesi imkanına da sahip olacak.

Benzer İçerikler

Positive Card ve Sigortam.net’ten Kasko İndirimi

12 Mart 2009, Perşembe / Posta

Petrol Ofisi'nin araçtan inmeden ödeme kolaylığı sağlayan Positive Card'ı, sigortam.net ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, araç sahiplerine trafik ve kasko sigorta işlemlerinde indirim sunuyor.

Devamını Oku

Sigortam.net Pronet İşbirliği

02 Ocak 2009, Cuma / Referans

Türkiye'de güvenlik sektörünün lider firması Pronet ile Türkiye'nin online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri veren firması olan Sigor­tam.net avantajlı bir kampanyaya imza atıyor.

Devamını Oku

BES Artık Sigortam.net’te

30 Ocak 2009, Cuma / Referans

Türkiye'de Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ile ilgili ayrıntılı ve kapsamlı bilgiye Sigortam.net sitesi üzerinden ulaşılabilecek.

Devamını Oku