444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net'ten, Bireysel Emeklilik Atılımı

01 Ocak 2004

Sigortam.net, Bireysel Emeklilik Sistemi ile ilgili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net sitesi açtı.

 
Sigortam.net’in açtığı www.besonline.net sitesinin içeriğinde Bireysel Emeklilik Sistemi ne nasıl girileceği, katılımcıya faydaları kurulan Emeklliik Yatırım Fonları, emeklilik ürünleri ve vergi uygulamaları hakkında detaylı bilgilerin yanı sıra, dünyada Bireysel Emeklilik Sistemi'ni uygulayan ülkelerden örnekler katılımcının izleyebileceği emeklilik stratejileri ve bu konularda çok sorulan sorular ve yanıtları yer almakta. Ayrıca Basında BES ve Yorumlarla BES bölümleri ile güncel haberlere, Emeklilik ve yatırım sektörünün önde gelen isimleri ile ekonomistlerin yorumlarına da yer verilmekte. Sitede ayrıca ziyaretçilerin merak ettikleri konularda sorularını sorabilecekleri bir bölüm de bulunmakta.

Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Yeni Konsept

20 Temmuz 2003 Pazar

20 Temmuz 2003, Pazar / Dünya

Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı hizmet sunumunu gerçekleştiren şirketlerinden biri olarak nitelendirilen Sigortam.net, geliştirdiği teknoloji ve hiz­met sunum yaklaşımı ile sigorta sektöründeki değişimin başlatıcısı olduğuna inanıyor.

Gerçek Riske Online Poliçe

17 Mart 2003 Pazartesi

17 Mart 2003, Pazartesi / ITBusiness

Türkiye'nin finansal hizmetler alanın­daki ilk örneklerinden biri olan Sigortam.net ise, riske karşı 'yenilikçi hizmet su­numu yaklaşımı' ile Türkiye'de a-ticaret (Adaptive Commerce) uygulamasını ger­çekleştiriyor.

Sigortam.net ile Bireysel Emeklilik

05 Aralık 2003 Cuma

05 Aralık 2003, Cuma / Nokta Dergisi

Türkiye'de internet aracılığı ile karşılaştırmalı sigorta alım hizmeti sunan ilk sigorta brokerı olan Sigortam.net, Bi­reysel Emeklilik Sistemi ile il­gili geniş ve kapsamlı bilgiler içeren www.besonline.net site­sini açtı.