Sigortam.net Bizim Sakarya Gazetesi'nde!

05 Şubat 2014

Sigortam.net CEO'su Serdar Dinçaslan'ın 2 Şubat 2014 tarihli Bizim Sakarya Gazetesi'ndeki Açıklaması

7/24 Sigorta Satışı Yapıyoruz

Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı yapan ilk sigorta ve reasürans brokerlik şirketi Sigortam.net, geçen yıl hayat dışı prim üretimini %49 artırdı.

Sektörde büyüme ise aynı dönemde %22 seviyesinde gerçekleşti. Bünyesinde Kariyer.net, Gittigidiyor.com gibi birçok internet girişimini barındıran İlab Holding yatırımları arasında bulunan Sigortam.net, 2001 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Şirket, 20’den fazla sigorta şirketinin kasko, trafik, sağlık, konut ve DASK ürünlerini karşılaştırmalı olarak sunuyor.

Sigortam.net CEO’su ve İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, en fazla kasko satışı yaptıklarını belirterek, “Satışlarımızda prim üretimimizin %50’si kasko, %25’i trafik, kalanları da sağlık başta olmak üzere konut ve diğer bireysel branşlardan oluşuyor” dedi.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Bir İlk

Online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunarak dünya çapında bir ilki gerçekleştiriyor.

Sigortam.net Dünya Gazetesi’nde!

Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini, anında alabiliyor.

Sigortam.net Dünya Çapında Bir İlki Gerçekleştirdi!

Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini anında alabiliyor.