Sigortam.net CEO’su Tahsin Gürdoğan’la Röportaj

Arabam.com | Sigortam.net

Türkiye'nin en büyük araç satış platformu Arabam.com CEO'muz Tahsin Gürdoğan'a araç sigortası konusunda merak edilenleri sordu. 

"Trafiğe çıkan her motorlu taşıt için giderek daha fazla önem kazanan ve artık sadece online olarak bir kaç dakika içinde de yapılabilen trafik ve kasko sigortaları konusunda yeni mevzuatlar, değişen pirim ve teminat tutarları gibi başlıkları Sigortam.net CEO'su Tahsin Gürdoğan'la konuştuk. 

Önce Türkiye’nin en güvenilir online sigorta sağlayıcılarından biri olan sigortam.net hakkında kısa bir bilgi alabilir miyiz?
Kısaca anlatmak gerekirse, Sigortam.net olarak Türkiye’deki online sigorta ve telefon üzerinden sigorta satışı ile sigorta teklifi karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahibiz. 16 yıldır yaptığı teknolojik alt yapı yatırımlarının gücü ve 500’e yakın çalışanı ile sigortam.net, 16 milyondan fazla potansiyel müşteriye sigorta ürünlerini karşılaştırma hizmeti sundu. Bugün itibariyle, 3,5 milyon müşteriye sigorta teklifi verdik. Sigortam.net olarak sigorta sektörünün en büyük 20 şirketli ile yaptığı işbirliği sayesinde müşterilerine başta trafik, kasko ve sağlık sigortası branşlarında sigorta ürünlerini karşılaştırma imkanı sunarak %50’ye varan fiyat avantajı ile en doğru içerik ve teminat yapısı altında poliçelerini satın alma imkanı sağlıyoruz."

Röportajın devamı için tıklayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL