Sigortam.net Cirosu 2 Yılda 3’e Katlayacak

02 Haziran 2014

Fortune Türkiye

Onlie Sigorta Platformu Sigortam.net 13’üncü yaşını kutluyor. Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, şimdiye kadar 1,8 milyon müşteriye Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin kasko, trafik sigortası, özel sağlık sigortası ve konut branşlarındaki teklifleri sunduklarını açıkladı. 

Serdar Dinçaslan Sigortam.net’in 13 yılını değerlendirirken sektörün gelişimine ışık tutacak şu açıklamaları yaptı: 

‘’Geriye dönüp baktığımızda, sigorta tekliflerinde kasko ve zorunlu trafik sigortalarının online sigorta satın alma alışkanlıklarında açık ara önde olduğunu görüyoruz. Portföyümüzde otomobil sigortalarının yaklaşık yüzde 75 payı bulunuyor. Zorunlu olması nedeniyle sigorta sektöründe olduğu gibi Sigortam.net’de de trafik sigortasıyla ilgili talepler adetsel bazda ilk sırayı yer alıyor.

Türkiye’nin internet ve mobil kullanımı her geçen gün artan nüfusu, internetten sigorta yaptırma tercihinin toplam e-ticaret ,içerisindeki payının günden güne artması, online karşılaştırma ve satışın gelişen bir trend olması gibi gelişmeler sonucunda internet sigortacılığının önümüzdeki dönemde çok hızlı büyüyeceğini tahmin ediyoruz. Sigortam.net olarak önümüzdeki iki yıl içinde ciromuzu 3’e katlamayı hedefliyoruz.’’

Sigortam.net Cirosu 2 Yılda 3’e Katlayacak
 


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net'ten Bir İlk

Online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunarak dünya çapında bir ilki gerçekleştiriyor.

Sigortam.net Dünya Gazetesi’nde!

Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini, anında alabiliyor.

Sigortam.net Dünya Çapında Bir İlki Gerçekleştirdi!

Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini anında alabiliyor.