Sigortam.net Dünya Çapında Facebook Üzerinden Sigorta Teklifi Veren İlk Şirket Oldu

Kurumsalhaberler.com

Online ve telefon üzerindensigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunarak dünya çapında bir ilki gerçekleştiriyor.

Sigortam.net Facebook uygulamasıyla, Facebook’tan çıkmadan en uygun kasko ve trafik sigortası fiyatını karşılaştırarak almak yalnızca 3 dakika sürüyor. Uygulamadan Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm Facebook kullanıcıları yararlanabiliyor.

Online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunarak dünya çapında bir ilki gerçekleştiriyor. www.facebook.com/Sigortamnet adresinde bulunan Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini, anında alabiliyor.

Uygulamayı kullanmak isteyenlerin sayfayı beğendikten sonra, “En Uygun Kasko Fiyatını Al” ya da “En Ucuz Trafik Teklifini Al” seçeneklerine tıklamaları yeterli oluyor. Plaka ve T.C. Kimlik No bilgileri uyuşan kullanıcılar, Sigortam.net’in sunduğu, sektörün en iyi fiyatlarını sunan tekliflere erişiyor, fiyatları karşılaştırıp kendileri için en uygun olanı seçiyor. Satın almak istedikleri takdirde www.sigortam.net/internet adresindeki satın alma adımlarına tüm bilgileriyle aktarılıyor ve satın alma işlemini gerçekleştiriyor. Fiyat karşılaştırma Facebook sayfası üzerinde gerçekleşiyor ve kullanıcılar satın alma anına kadar harici bir siteye yönlendirilmiyor.

Sigortam.net CEO’su ve İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, dünyada ilk olarak Facebook üzerinden sigorta fiyatı karşılaştırma imkanı sunan uygulaması için şunları söylüyor: “Sigortam.net, sektöründe ilkleri gerçekleştirmeyi ilke edinmiş bir şirket. Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı yapılan ilk sigorta ve reasürans brokerlik şirketi olarak, bu uygulamamızla, müşterilerimize yine ilk kez farklı sigorta şirketlerinin sunduğu trafik ve kasko sigortası fiyatlarını Facebook’tan çıkmadan karşılaştırma ve kendilerine en uygun poliçeyi sitemize aktararak satın alma imkânını tanıyoruz. Üstelik tüm bunları yapmak yalnızca 3 dakika kadar bir süre alıyor. Hizmetimiz satış ve satış sonrasındaki dönemde 7 gün 24 saat destekle sürüyor.”

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL