444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Hediye Kampanyası Başlattı

Hürses Gazetesi | Sigortam.net

Mayıs ayı boyunca Sigortam.net'ten özel sağlık sigortası alan herkes, spor tutkunlarının adresi Decathlon mağazalarından veya decathlon.com.tr adresinden yapacakları alışverişlerde kullanabilecekleri 100 TL değerinde hediye çekine sahip oluyor. 

Kampanyayla ilgili detaylı bilgi almak ve Decathlon'dan 100 TL'lik hediye çekine sahip olmak için www.sigortam.net/sigortamnet-decathlon-2016kampanyasi adresini ziyaret etmek ya da hemen 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'nı aramak yeterli. Kurulduğu günden bu yana 2,6 milyondan fazla müşteriye Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra da müşterilerini yalnız bırakmıyor, 44424 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden müşterilerine poliçelerine dair tüm konularda ve hasar anında 7 gün 24 saat destek sağlıyor. 

Sigortam.net hakkında Türkiye'deki online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı yapılan ilk sigorta ve reasürans brokerlik şirketidir. Bünyesinde Kariyer.net gibi pek çok internet girişimini barındıran İlab Holding yatırımları arasında yer alan Sigortam.net, 27 Mart 2001 tarihinde TC Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü'nden Sigorta ve Resaürans Brokerliği ruhsatını almıştır. Kasko, trafik, sağlık branşları başta olmak üzere pek çok sigorta branşında 20'den fazla sigorta şirketine ait sigorta tekliflerini karşılaştırma ve satın alma hizmeti sunan Sigortam.net, aynı zamanda 7/24 hizmet veren Sigorta Destek Hattı ile 444 24 00 numaralı telefondan müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. 


Benzer İçerikler

Trafikte Prim 623 Liraya İndi

Türkiye Kurban Bayramı'nı kutlamaya başlarken, binlerce sürücü de memleket ziyareti ya da tatil amaçlı yapacakları seyahat için direksiyon başına geçti. 

Devamını Oku

Trafikte Alternatifleri Gözden Geçirme Zamanı

Zorunlu trafik sigortasında yeni prim düzenlemesinin ardından, şirketimizin CEO'su Tahsin Gürdoğan tarafından yapılan açıklama Dünya Gazetesi'nde haberleştirildi.

Devamını Oku

E-posta ile Gönderilen Poliçeler Sayesinde 7 Bin Fidan Dikildi

Sigortam.net'in örnek projesi basında yer almaya devam ediyor. Projemiz bu kez Hürses Gazetesi'nde yer aldı.

Devamını Oku