444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net, internet sigortacılığında 14. yılını kutluyor

01 Temmuz 2015

Kurumsalhaberler.com/Sigortam.net

Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip iLab Holding yatırımı Sigortam.net, 14 yılda 2 milyondan fazla kişiye, Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin kasko, trafik sigortası, özel sağlık sigortası ve konut branşlarında 10 milyonun üstünde sigorta teklifi sundu. 

14 Yıllık Tecrübe

14 yıllık tecrübesiyle sigortacılık alanında bir ilke imza atan Sigortam.net’in geçtiğimiz günlerde İcra Kurulu Başkanlığı ve CEO’luğu görevine atanan Tahsin Gürdoğan şunları söylüyor: “Türkiye’nin ilk online sigorta şirketi olarak 14. yılı geride bırakan ve istikrarla yükselen bir ekibin liderlik görevini devralmaktan mutluluk duyuyorum. Bugüne dek 10 milyonun üzerinde sigorta teklifi sunmuş olan Sigortam.net, internet sigortacılığı alanında Türkiye’nin ilk şirketi. Ülkemizin internet ve mobil kullanımı her geçen gün artan nüfusu, tüketicinin bir ürün ya da hizmet satın alırken ilk başvurduu yerlerden biri olan internet kanalının da bu talebe ayak uydurmasını zorunlu kılıyor.

Sektörün Öncüsü Konumunda

Bundan tam 14 yıl önce bugünü gören İLAb Holding, internet girişimciliğinin henüz emekleme çağında dahi olmadığı bir dönemde internet sigortacılığına yatırım yaparak Sigortam.net markasını oluşturmuş. Bugün gelinen noktada ise Sigortam.net, kasko, trafik sigortası, özel sağlık sigortası ve konut sigortası branşlarında sigorta satın almak isteyen herkese 7/24 online ve telefonla karşılaştırma ve satış hizmeti veren dev bir platform. Sigortam.net üzerinden yalnızca karşılaştırma ve satın alma değil aynı zamanda sigortalara dair tüketicinin pek çok sorusuna yanıt veren ‘Bilgi Merkezi’ne de ulaşmak mümkün. Sigortam.net markası, sektörün öncüsü olarak 14 yıllık tecrübesiyle satışın ve bilirkişi kimliğinin yanı sıra tüketiciye ‘en iyi fiyat garantisi’ sunma gücüne de sahip. ” 

7 gün 24 saat sigorta desteği

2015 yılında 14. yaşına basan ve kurulduğu günden bu yana 2 milyondan fazla müşteriye Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra da müşterilerini yalnız bırakmıyor, 444 24 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden müşterilerine poliçelerine dair tüm konularda ve hasar anında 7 gün 24 saat destek sağlıyor.


Okumaya Devam Edin

Sigortam.net 2014 Yılının En Başarılı Siteleri Arasında Yer Alıyor!

13 Ocak 2015 Salı

2014 yılının en başarılı site ve uygulamaları seçiminde juri tarafından Sigortam.net de seçildi ve bu haber Marketing Türkiye Dergisi'nde yer aldı.

Sigortam.net Marketing Türkiye Dergisinin 2014 Almanak Sayısında!

29 Ocak 2015 Perşembe

Türkiye’nin en başarılı girişimcilerinden biri olan Mustafa Say, Sigortam.net'in Kadir İnanır ve keçinin oynadığı reklam kampanyasından bahsetti.

Yılın Sınırları Zorlayan Yaratıcıları

29 Ocak 2015 Perşembe

Kadir İnanır & Keçi filmi ise Ad*Watch skoru ile yılın en çok WOMM yaratan kampanyalarından biri oldu.