Sigortam.net, internet sigortacılığında 14. yılını kutluyor

Kurumsalhaberler.com/Sigortam.net

Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta satış ve karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahip iLab Holding yatırımı Sigortam.net, 14 yılda 2 milyondan fazla kişiye, Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin kasko, trafik sigortası, özel sağlık sigortası ve konut branşlarında 10 milyonun üstünde sigorta teklifi sundu.

14 Yıllık Tecrübe

14 yıllık tecrübesiyle sigortacılık alanında bir ilke imza atan Sigortam.net’in geçtiğimiz günlerde İcra Kurulu Başkanlığı ve CEO’luğu görevine atanan Tahsin Gürdoğan şunları söylüyor: “Türkiye’nin ilk online sigorta şirketi olarak 14. yılı geride bırakan ve istikrarla yükselen bir ekibin liderlik görevini devralmaktan mutluluk duyuyorum. Bugüne dek 10 milyonun üzerinde sigorta teklifi sunmuş olan Sigortam.net, internet sigortacılığı alanında Türkiye’nin ilk şirketi. Ülkemizin internet ve mobil kullanımı her geçen gün artan nüfusu, tüketicinin bir ürün ya da hizmet satın alırken ilk başvurduğu yerlerden biri olan internet kanalının da bu talebe ayak uydurmasını zorunlu kılıyor.

Sektörün Öncüsü Konumunda

Bundan tam 14 yıl önce bugünü gören İLAb Holding, internet girişimciliğinin henüz emekleme çağında dahi olmadığı bir dönemde internet sigortacılığına yatırım yaparak Sigortam.net markasını oluşturmuş. Bugün gelinen noktada ise Sigortam.net, kasko, trafik sigortası, özel sağlık sigortası ve konut sigortası branşlarında sigorta satın almak isteyen herkese 7/24 online ve telefonla karşılaştırma ve satış hizmeti veren dev bir platform. Sigortam.net üzerinden yalnızca karşılaştırma ve satın alma değil aynı zamanda sigortalara dair tüketicinin pek çok sorusuna yanıt veren ‘Bilgi Merkezi’ne de ulaşmak mümkün. Sigortam.net markası, sektörün öncüsü olarak 14 yıllık tecrübesiyle satışın ve bilirkişi kimliğinin yanı sıra tüketiciye ‘en iyi fiyat garantisi’ sunma gücüne de sahip. ”

7 gün 24 saat sigorta desteği

2015 yılında 14. yaşına basan ve kurulduğu günden bu yana 2 milyondan fazla müşteriye Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin tekliflerini sunan Sigortam.net, poliçe satın alındıktan sonra da müşterilerini yalnız bırakmıyor, 444 24 00 numaralı sigorta destek hattı üzerinden müşterilerine poliçelerine dair tüm konularda ve hasar anında 7 gün 24 saat destek sağlıyor.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL