Sigortam.net Kampanyaları Uzattı

Kaskosunu 31 Ekim tarihine kadar Sigortam.net’ten alanlar, aracını 'Alarmnet Araç Güvenlik ve Takip Sistemi’yle uydudan takip edebiliyor. 117 YTL değerinde kurulum ve iki aylık kullanım be-deli olan 60 YTL’yi de Sigortam.net ödüyor.
GSM/GPS tabanlı sistemle, 7 gün 24 saat Alarmnet Araç İzleme Merkezi tarafımdan uydudan takip edilen araçların kullanımı araç sahibinin talimatıyla bloke ediliyor.
 
Yer tespiti 1 metre yanılma payı ile yapılabiliyor.
Ayrıca Sigortam.net’ten ilk defa kasko poliçesi satın alan müşteriler ile mevcut poliçe vadesi ekim ayında bitip poliçelerini Sigortam.net'ten yenileyecek olanlar, ödedikleri prim miktarına göre 40 YTL’ye kadar da para ödülü kazanıyor.
 
Sağlıkta yüzde 5, konutta yüzde 33 indirim
İlk defa sağlık sigortası satın alanlara, ödeyecekleri prim üzerinden yüzde 5 tanışma indirimi yapan Sigortam.net, müşteriler arasında sağlık poliçesi yürürlükte olmayanlara da bu kampanyadan yararlanma imkanı veriyor.
Bina, eşyalar ya da her ikisinin de yangın, su basması, hırsızlık, cam kırılması vb. teminatların kapsam dahilinde olduğu bir konut poliçesi satın alanlar ise, yüzde 33'e varan indirimle sigortalanabiliyor.
 

Konut sigortası için ne kadar ödeniyor ?

Örneğin 0-15 yaş arasındaki tam kagir binanın ara katında yer alan, her türlü güvenlik önlemi alınmış, 120 m2 büyüklüğünde konut için bina sigorta bedeli 75 bin YTL, eşya sigorta bedeli ise 25 bin YTL; enflasyondan yüzde 10 korunma bedeli esas alınıyor. Bina sigorta bedeline, arsa bedeli sigorta mevzuatı gereği dahil edilmiyor. Ayrıca, ilgili indirim, deprem ek teminatı için geçerli değil.
 
İstanbul-Beşiktaş 
Kiracılar İçin eşya sigortası 
Yıllık sigorta primi: 127,97 YTL 
Kampanyalı yıllık prim: 81,58 YTL 
Ev sahipleri İçin bina ve eşya sigortası
Yıllık sigorta primi: 183,50 YTL 
Kampanyalı yıllık prim: 116,93 YTL 
 
Ankara(Merkez) 
Kiracılar için eşya sigortası 
Yıllık sigorta primi: 119,18 YTL 
Kampanyalı yıllık prim: 75,98 YTL 
Ev sahipleri İçin bina ve eşya sigortası
Yıllık sigorta primi: 174,71 YTL 
Kampanyalı yıllık prim: 111,238 YTL

Benzer İçerikler